Miláčku, miluji tě

Polsko, 2011, 59 min

Anna Blaszczyk

Anna Blaszczyk
  • Yokolobuna

Tři blonďatý nadržený krávy na výletě v obklopení přičmoudlých netáhel. To vše s komentářem dvou vošoustů s položkama v pantoflích. Tak nějak nevěřím, že z toho bylo cokoliv autentické...(16.4.2020)

Hned na začátku musím říct své pochyby o autenictě dokumentu, protože tam všichni mluví na kameru, tak jak tvůrci potřebujou dokonce naprosto dokonale konfrontačně v rámci střihu. Ale ok, přistoupím na hru, že je to relistický a v tom případě musím říct, že tolik debilů jako v tomhle dokumentu není ani v Bulharsku. Já rozumím tomu, že si starý evropanky jezděj do Egypta kupovat city, krásný slova, lichotky a zájem, ale že tomu ve finále ještě věřej, to už je docela nářez. Pak přicházej na řadu dvě mladý Polky, což jsou mimořádný krávy od začátku do konce. Celou dobu tam nadávaj na Poláky jak stojej ve všech ohledech za hovno a jaký jsou Egypťani bozi. Obzvláště mě rozesmáli, když řekli jak jsou Egypťani v balení nenápadní, něžní a originální a Poláci jsou trapní a šovinističtí a pak tam jde Polka na ulici a tihle dokonalí Egyptani na ní pokřikujou že je kus, že má hezký nohy a hezký prsa. Taky mě fascinovalo, že ty dvě doroty tam vystupovali jako nějaký bohyně a přitom stáli všeobecně za hovno. K smíchu byl i jejich úsudek jak všichni Poláci jsou v posteli neschopný, tohle když ženská řekne a prosím, může to být klidně pravda, stojíme za hovno, ale já mám pak chuť říct, tak se předved frajerko, protože nejen my chlapi stojíme za hovno, tedy jasně až na Egyptany :) ale některý ženský jsou v posteli dobrý leda tak na převlíknutí povlečení a pravděpodobně přesně tenhle typ mluví o nás. Další kreteni co tam byli k vidění, byli tentokrát chlapi- Poláci, co tam chodili a fňukali, že si u Polek nevrznou, přitom jsou stejný národ a jediný na co se zmohli, že jedný řekli, že má hezkou prdel. Jinak tam byli spolu jak dva teplí bratři a fňukali, místo aby se buď na to vysrali a prostě si užili jinak a nebo prostou matematikou došli k závěru, že když mladí Egyptani balí jejich Polky, tak někde tam musí být osamocený mladý Egypťanky, přece ne ? Poslední skupinou tam byli egyptani, kteří tam machrovali, jak je lehký oprcat evropanku a jak maj Evropanky jako kasičky. No zkrátka v Hurghadě musí být s takovejma kretenama na všech frotnách velká prdel .(8.12.2018)

Nejdřív to bývala Jugoslávie, potom Itálie, poté Španělsko, no a teď je to Egypt, kde ženy-idiotky naleťely místním "inženýrům".(6.1.2015)

• R´Hell

Promarněný potenciál zajímavého tématu. Dokument se na nic nezaměřuje, nic nedotahuje do konce, neustále se opakuje. Škoda, že nevíme, jak dlouho jsou polské turistky v Egyptě, jak nakonec dopadnou jejich vztahy a co na to rodiny. Všechno je to takové povrchní.(4.9.2014)