Inga Lindström: Hanna a její narozeniny (TV film)

• Německo

Inga Lindström: Hannas Fest

Inga Lindströmová: Oslava

Drama / Romantický

Německo, 2008, 89 min

• arcticsky

Scénáristický vztahový guláš, kde by se stávajícím vztahem nespokojení jednotlivci vesměs z jedné rodiny zaplnili ještě další tři filmy z poťapané německé romantické produkce. Fantasmagorie jako vrata! Nechtěně směšné...(24.8.2015)

• ESNYR

Už jen ty dialogy jsou naprosto nezáživné. 20 minut jsem to poslouchal tak na půl ucha ( zrovna jsem dopral a věšel jsem prádlo ) a skupinka 6 lidí si tam neřekla absolutně nic zajímavého + tam nějaká holčina řešila dilema o lásce - jak jinak že. Je to stejné jako všechny podobné filmy, jen se tady postavy jmenují jinak.(24.8.2015)

• ivishka

Mé masochistické sklony si nemohly odpustit, abych si pustila tenhle s**nec.. Jenže zase šlo o takové to bezduché žvatlání o "lásce", která nezná hranic. Ať si němci točí co chtějí a jsou mi docela ukradení, ale proč nějákej strašnej dobrák takový německý paskvil nadabuje a vysílá u nás????Nikdy nedokážu pochopit starší generaci co se jim na tom jako líbí?? Za tohle a velkou spoustu podobných s**nců bych zakázala němcům přístup k moři.(28.10.2012)

• - Natáčení probíhalo ve Švédsku. (M.B)