poster

Příliš brzy (TV seriál)

 • Francie

  Clem

Komedie

Francie, 2010 - 2018, 53 h 39 min (Minutáž: 110 min)

Hrají:

Victoria Abril, Carole Richert, Mathieu Spinosi, Arnaud Binard, Annie Grégorio, Pierre Perrier, Laurent Gamelon, Véronique Kapoyan, Claudia Tagbo, Emilie Gavois-Kahn, Elodie Fontan, Camille Chamoux, Kaya Blocksage, Jenna Thiam, Brigitte Faure, Jeanne Bournaud, Pierre Santini, Grégoire Bonnet, Arthur Mazet, Sébastien Lalanne, Farouk Bermouga, Samir de Luca, Sarah-Laure Estragnat, Nicolas Herman, Lucie Lucas, Jérôme Anger, Benoît Michel, Jade Pradin, Philippe Lellouche, Marie Arnaudy, Perrine Gilbert, Maria Laborit, Fabien Baïardi, Sébastien Magne, Emmanuel Dulary, Jean Dell, Sophie Bouilloux, Fabrice Deville, Silvie Laguna, Thomas Ancora, Frans Boyer, Stéphane Blancafort, Stefan Godin, Kevin Fernandes, Patrick Diwen, Caroline Breton, Guillaume Clérice, Thierry Pietra, Elsa Esnoult, Rayane Bensetti, Léa Lopez, Agustín Galiana, Mathilde Lebrequier, Emmanuelle Bach, Laurent Hennequin, Johanna Nizard, Stéphanie Heiser, Jonathan Louis, Grégory Gaule, Denis Maréchal, Sophie Barjac, Joyce Bibring, Annick Blancheteau, Gabrielle Atger, Fabian Wolfrom, Alexandra Mercouroff, Arthur Molinier, Marina Tomé, Matthieu Boujenah, Audrey DeWilder, Roger Contebardo, Alison Wheeler, Stany Coppet, Brice Fournier, Moïse Santamaria, Emmanuelle Rivière, Jean-Christophe Chéneau, Benjamin Baroche, Roby Schinasi, Hubert Benhamdine, Eléa Clair, Charline Paul, Victor Meutelet, Noël Sorrente, Mathieu Bisson
(další profese)
 • Bohemák
  **

  Naprosto nic k pousmání. Komedie to tedy vážně není. Docela půvabná dívka přijde do jiného stavu, se všemi se rozhádá a nakonec se usmíří se všemi. Ničeho více TV Barrandov při sobotním odpoledni asi nemůže být schopna.(11.4.2011)

 • Jizi
  **

  Komedie to rozhodně není - spíš taková smutná sonda do života ne zrovna funkční rodiny, která se není schopná vypořádat s nečekaným těhotenstvím šestnáctileté dcery. Žádný rodič (nejspíš) nebude nadšený, když z něj jeho potomek s čerstvou občankou udělá prarodiče, ale řešit to tím, že si najdu milence, případně začnu víc pracovat? To bude asi nějaký zvláštní francouzský recept na vyrovnání se s nečekanou stresovou situací. Nicméně - v televizi, odpoledne, při žehlení... neurazí, nepotěší. Kdo chce nahlídnout hloub do duše šestnáctileté, nechtěně těhotné a o kapánek víc reálné slečny, tomu doporučím svou guilty pleasure - 16 and Pregnant.(13.4.2011)

 • dogma97
  *

  Kultivované, leč nepříliš zábavné a už vůbec v ničem nové zpracování tématu "Jak šestnáctka do jiného stavu přišla a probudil se v ní mateřský cit". Komedie to není, k zamyšlení to není. Hodnoceno po pilotu.(10.4.2011)

 • strelenaL
  **

  Nelehký život šestnáctileté dívky, která čeká potomka i přesto že do jiného stavu přišla coby mrknutím oka.(6.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace