Reklama

Reklama

Příliš brzy

(seriál)
  • Francie Clem
Francie, (2010–2022), 74 h 25 min (Minutáž: 45–90 min)

Hrají:

Lucie Lucas, Agustín Galiana, Carole Richert, Jean Dell, Thomas Chomel, Joséphine Berry, Remi Pedevilla, Loup-Denis Elion, François-David Cardonnel (více)
(další profese)

Série(12) / Epizody(69)

Obsahy(1)

Je jí šestnáct a zjistila, že čeká miminko. Jak se s tím vyrovná a co na to rodiče? (oficiální text distributora)

Recenze (4)

Bohemák 

všechny recenze uživatele

Naprosto nic k pousmání. Komedie to tedy vážně není. Docela půvabná dívka přijde do jiného stavu, se všemi se rozhádá a nakonec se usmíří se všemi. Ničeho více TV Barrandov při sobotním odpoledni asi nemůže být schopna. ()

strelenaL 

všechny recenze uživatele

Nelehký život šestnáctileté dívky, která čeká potomka i přesto že do jiného stavu přišla coby mrknutím oka. ()

Reklama

dogma97 

všechny recenze uživatele

Kultivované, leč nepříliš zábavné a už vůbec v ničem nové zpracování tématu "Jak šestnáctka do jiného stavu přišla a probudil se v ní mateřský cit". Komedie to není, k zamyšlení to není. Hodnoceno po pilotu. ()

Jizi 

všechny recenze uživatele

Komedie to rozhodně není - spíš taková smutná sonda do života ne zrovna funkční rodiny, která se není schopná vypořádat s nečekaným těhotenstvím šestnáctileté dcery. Žádný rodič (nejspíš) nebude nadšený, když z něj jeho potomek s čerstvou občankou udělá prarodiče, ale řešit to tím, že si najdu milence, případně začnu víc pracovat? To bude asi nějaký zvláštní francouzský recept na vyrovnání se s nečekanou stresovou situací. Nicméně - v televizi, odpoledne, při žehlení... neurazí, nepotěší. Kdo chce nahlídnout hloub do duše šestnáctileté, nechtěně těhotné a o kapánek víc reálné slečny, tomu doporučím svou guilty pleasure - 16 and Pregnant. ()

Galerie (450)

Reklama

Reklama