„Ještě lepší pocit, než nechat někoho skákat, jak já pískám, je schválně ho k něčemu nepřesvědčit. Jako cedule zákaz vstupu. Ta ke vstupu přímo vybízí," říká Frank Underwood, když „rozmlouvá" prezidentovi, aby nespouštěl vyšetřování. Aféra s praním špinavých čínských peněz přes kasino, které vlastní Tuskův spojenec, zavdává příčinu k rozsáhlým spekulacím v politických kruzích i v tisku. Věděl prezident, Tuskův blízký přítel, o tom, co stojí v pozadí vztahů s Čínou? A zatím Jackie Sharpová tráví noci s nepřítelem, a ještě se staví na zadní proti novému zákonu o obtěžování, za kterým stojí Claire, a Doug se snaží zbavit své závislosti na Rachel. (Česká televize)

0verseer

“The only thing more satisfying than convincing someone to do what I want, is failing to persuade them on purpose. It's like a "do not enter" sign, it just begs you to walk though the door.” Síce nešlo o takú jazdu na plný plyn akú predviedla predchádzajúca časť, napriek tomu však musí byť každému jasné, že to najlepšie nás čaká v posledných troch epizódach. ()

ardeas

Už to začína byť tak prekombinované, až je to únavné sledovať. Stále sa točíme okolo Tuska a nikam sa to nepohybuje, no som zvedavá na finále série, už by to mohli troška nadskočiť. ()