Reklama

Reklama

Obsahy(1)

„Jak to, že jsme takhle dopadli," ptá se Claire Franka, který nechápe, jak vlastně dopadli. „Jako všichni ostatní," odpovídá mu Claire. Ty dva pojí kromě lásky a tajemství, ještě jedno – ambice. Ambice uspět v politice, v životě i sám před sebou. Pořadí si stanovuje každý sám. A zatím tibetští mniši ve vstupní hale Bílého domu vytvářejí sypanou mandalu, meditační rituál dokonalé rovnováhy a harmonie, který po čase skončí rozprášením do řeky, aby symbolizoval pomíjivost všech věcí a jevů. Ale Frank svou mandalu zatím nevytváří, jen se na chvíli zastaví u významu Rooseveltova Nového údělu, snad se mu touží vyrovnat. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Epizóda nesúca sa v melancholickej nôte, kde hlavným bodom programu bolo postupné udobrovanie sa Franka s Claire. Raz za čas to nie je zlé, očakávam však, že v ďalšej časti sa veci opäť dajú do pohybu, 7/10. ()

IndominusRex 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nejdojemnější epizoda ze všech od první série až po tento díl, který i z nemilosrdného Franka vraha dělá opět člověka. Budhistická mandala a mniši, kteří ji stvořili, aby ji vzápětí zničili, tomu všemu dodávají ještě silnější kouzlo. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama