„Není to škoda? Kolik krutého pragmatismu přijde vniveč jen kvůli rodině. Bez svého doktůrka a jeho uhrovitého potěru by mohla mířit tak vysoko. Jo, já vím, že to manželství byl můj nápad. Netřeba připomínat," říká Frank Underwood po rozhovoru s ambiciózní Jackie Sharpovou. Ve své politické kariéře míří Jackie vysoko, obětuje svou lásku, vdá se na úrovni a kandiduje na prezidentku. Už ví, že nevyhraje, ale uzavřela pakt, a možná si sama nechce přiznat, že Frank je schopen člověka zmanipulovat, vyždímat a zahodit. Jackie si o tuto tvrdou lekci doslova říká. Frankovým nejsilnějším protivníkem ve volbách je soudkyně Heather Dunbarová, pevná, chytrá a poctivá žena. Ale i ta má přece slabá místa. (Česká televize)

0verseer

”Such a pity how much ruthless pragmatism gets weighed down by family values. Skvelá epizóda. Frank sa tentokrát dosť prerátal a napriek tomu, že to mal dobre rozohrané si to výrazne skomplikoval svojím egom. Finále sa blíži a je cítiť, že bude tradične strhujúce. ()

Kaka

Geniální slovní přestřelka v rámci prezidentské diskuze. Souboj tří velkých osobností v ultrarealistikém feelingu. Epizoda, která ždíme highlighty současného politického systému pro svůj prospěch a na plné obrátky. ()

IndominusRex

Francis není až takový lidumil, jak se doposud zdálo a kvůli tomu přijde o hodně hlasů. Navenek sice působí sympaticky a jako dobrý kandidát na prezidenta, nicméně jeho vlastní tým včetně jeho ženy mu přestává věřit. Teče mu do bot, ale jistě to zvládne. Zajímavý díl. ()

strom-z

Vůbec první epizoda rozpačitý třetí řady, která se mi dost líbila (že by hodně zapracovala Agniezska Holland? nicméně díl předchozí, kterej režírovala taky, mě nijak nenadchnul). Dobře zpracovaná volební diskuze a do psychopatickýho rámce manželů Underwoodových se konečně vkrádá něco jako morálka v podobě protikandidátky Dunbar a dilematu Jackie, aniž by to bylo pitomě černobílý. Jen mi to celý pořád slušně kazí zcela potlačenej fakt, že Frank Underwood jaksi ZABIL dva lidi a jeho žena o tom asi něco bude vědět... a ti dva jsou v chillu a řešej i skrz Frankův životopis v porovnání s timhle faktem slušný p**oviny. Fail seriálu, že tenhle elephant-in-the room jakoby neexistoval, psychologicky mi to připadá strašně nepřesvědčivý. ()