„Jak by se voliči tvářili, kdybychom jim říkali pravdu," odpovídá Frank na Claiřin povzdech, že lžou nejen lidem, ale především sami sobě. A už příliš dlouho! Na rozdíl od Franka to Claire cítí jako porážku, mnohem horší, než kdyby prohráli ve volbách. Frank na tyto pochybnosti nemá čas, má před sebou poslední dny voleb a rány rozdává na všechny strany. Doug zjistil, že Rachel žije, a jako pes se pouští po stopě. Chce i tento úkol, kterým ho kdysi Frank pověřil, dotáhnout do konce. Rachel se stala jediným svědkem, který může vystoupit proti Frankovi a svědčit v případu „sebevraždy" Petera Russoa, muže, jehož život Frank zničil na své cestě do Bílého domu. Jedním z těch, kteří Frankovi uvěřili, je i Jackie Scharpová, která kandidovala na prezidentku, jen aby v rozhodné chvíli uvolnila cestu i voliče Frankovi. Když konečně prohlédne, je pozdě, ztratila toho v životě příliš mnoho. (Česká televize)

Kaka

Čekal bych větší terno vzhledem k tomu, že se jedná o předposlední epizodu třetí série. Nicméně některé vedlejší charaktery se dokáží naprosto grandiózně vrátit do hry a ukázat nám divákům, že se s nimi prostě musí počítat a brát je zcela vážně po celou dobu. ()

0verseer

”I have only one thing to say. Go fuck yourself. Doug sa vrátil do hry ako pán a Underwoodovcom spadol veľký kameň zo srdca. Vyzerá to, že sa predsalen Frank v prezidentskom kresle udrží, ale nechajme sa prekvapiť. ()