Chapter 39 (S03E13) (epizoda)

USA, 2015, 58 min

Jeff Beal

Karen Moore

Scénografie:

Steve Arnold

”All I am hearing is, it's not enough. That the White House is not enough. That being First Lady is not enough. Not enough.” “No. It's you that's not enough.” Nejde o záver, ktorý by človek očakával, ale aj vďaka tomu je tento seriál tým, čím je - úplnou špičkou čo sa dramatickej seriálovej tvorby týka.(18.10.2017)

9/10(29.5.2016)

Zajímavý závěr třetí série, který má úplně jinou gradaci, než by člověk vzhledem ke způsobu vývoje celku očekával. Hraje se dost na osobní notu a je to vcelku příjemné křekvapení.(2.1.2019)

Tomu ani nemůžu uvěřit! Po bezchybných jedenácti dílech, a jednom jen o vlásek slabším, přišla ta nejhorší epizoda House of cards. Už jsem si myslel, že třetí řada bude (zatím) nejlepší z celého seriálu, ale díky tomuto dílu chápu, proč je hodnocení o něco nižší než u predchozích dvou. Závěr byl u House of cards už dvakrát neuvěřitelně vydařený, ale teď? Tohle prosím ne! Tento seriál přeci umí být tak kreativní, a jako Dougovu pomstu se rozhodli tvůrci udělat tohle? Hrůza, vůbec jsem tomu nevěřil, ale co bylo ještě horší bylo posledních patnáct minut...jako říká se, že většina manželských hádek začíná kvůli hlouposti, ale proč začala tahle? Nechápu. Jsem opravdu sklamaný, a doufám, že čtvrtá řada přinese alespoň něco ne tak předvídatelného, protože už teď si umím představit celý její průběh. 45%.(17.9.2018)

Brutál. Byť po skončení úplně nevim, jestli věřim všem těm jednotlivostem, chování postav a co si o tom všem tak úplně myslet... ale chladnym mě tenhle díl nenechal a úplnej mišmaš to taky nebyl.(11.7.2018)