Chapter 44 (S04E05) (epizoda)

USA, 2016, 48 min

Myslím, že Claire sa týmto celým chce dostať na vytúženú pozíciu vice prezidentky. Aj som čakala, že jej Franka bude naozaj ľúto, ale nebolo. Aj keď ktovie, čo si skutočne myslí. Páčia sa mi tie halucinačné scény, aj tie, čo mal Frank pred nehodou. Pridáva to ešte viac korenia navyše. Mimochodom, komu ešte na konci napadlo, že Doug niekoho zabije, aby mal pre Franka celú pečeň? :D(12.3.2019)

No tak Franku, vzbuď se už. Co to ten vice dělá? :D Claire si ho omotala kolem prstu, i jsem i věřil, že ho snad balí :D Remyho chci vidět dál a přeju mu to s Jackie, ale nevim co si myslet o Tuskovi.(26.3.2016)

"And I feel the same about Francis. Nothing." Udalosti sa hýbu nezadržateľne vpred, bez ohľadu na to, že Frank nie je v stave, v ktorom by ich mohol ovplyvniť. Najnevypočítateľnejšou postavou sa stala Claire, u ktorej to zatiaľ vyzerá, že bez ohľadu na Franka si chce vynahradiť celý čas, počas ktorého bola v jeho tieni a chopiť sa moci. Je príjemné sledovať, že seriál dokáže v ktorejkoľvek fáze vytiahnuť späť zo zabudnutia staré známe tváre a vrátiť ich späť do hry. 8/10(20.10.2017)

Trosku se dej zpomaluje, jak byva uprostred sezony zvykem, ale nektere linie stale upaluji poklusem. Calir taha stare zname a Frank by se mel brzy probudit. Nejen proto, ze se mu za zady deji nepekne veci, ale proto, ze show bez nej jaksi neni ono.(19.3.2016)

Bitva o oválnou pracovnu. Opět návrat některých důležitých postav z dřívějška tomu jen prospěje, dělá to celek ještě šťavnatější. Frank je bojovník, nikdo snad nepochybuje o tom, že to vybojuje a tentokrát nikdo nehovoří o jeho práci.(3.1.2019)