Chapter 45 (S04E06) (epizoda)

USA, 2016, 48 min

Scény s halucináciami opäť top. A celkom ma pobavilo, ako Claire naštvala Petrova. Frank jej už vyjadril uznanie, ktoré tak veľmi chcela, tak som zvedavá, či ešte bude vyvádzať.A Kevin Spacey je ťažký sympaťák aj keď hrá postavu pár hodín po operácii.(14.3.2019)

Vsichni jsme od zacatku vedeli, ze to Frank prezije, takze z toho moc napeti neproudilo. Trosku me zklamalo, ze asi zazehnali jejich osobni krizy. Ta mohla byt jeste zajimave rozmazla. Jinak se kuly klasicke pikle.(19.3.2016)

Velmi rychlý posun ve sledu všech událostí a především té hlavní. Překvapivé gesto v závěru, které určitě stojí za vidění a přemýšlení nad dalším postupem příběhových spletenců.(3.1.2019)

Tak to byl luxus. Jak píše Kevspa, Underwoodovi jsou zpět a bude to ještě velký.(4.6.2016)

”I said you were nothing, in the Oval, without me. It's the other way around.” Frank je podľa očakávaní späť v hre a jeho návrat sa nezaobišiel bez nutnej dávky sentimentality. Musím však priznať, že udalosti, ktoré sa diali počas jeho bezvedomia boli vcelku zaujímavé, takže by mi osobne ani neprekážalo, keby ho ešte pár epizód nechali tvorcvia poležať. Tak snáď ma ďalšie epizódy presvedčia o opaku...(23.10.2017)