Chapter 46 (S04E07) (epizoda)

USA, 2016, 52 min

Joel jako Conway se tam objevil z čista jasna (ačkoliv jsem věděl, že bude v téhle sérii) a přijde mi strašně mladej na prezidenta, ale 40 mu asi bude no. No, Underwoodovi ho neskutečně smetou, ani bych se nedivil, kdyby vyvraždili celou jeho rodinu. Frank je schopen všeho.(8.6.2016)

Tak nam probehlo predstaveni noveho protihrace. Vypada to na velmi zajimavy souboj. Vic odlisneho protivnika snad Frank ani nemohl dostat. Kinnaman bude urcite v teto roli skvely.(20.3.2016)

Tak jsou zase spolu, navíc ve skvělé formě přichystaní převálcovat všechny, kdo se jim postaví do cesty. Konečně super díl.(13.9.2016)

(Frank medzi obrazmi Kennedyho a Reagana)”Hmm, all three of us took bullets. Well, I know why we're smiling. We survived.” Frank sa bez nejakých okolkov vracia späť priamo proti novému konkurentovi, čo sa mi spočiatku zdalo ako príliš unáhlené, ale radšej nech sa dej hýbe rýchlo vpred ako by mal stagnovať na mieste. Frank hláškuje vo svojich monológoch, ktorými po dlhej dobe konečne opäť oslovuje diváka a navyše znovuzískal stratenú chémiu s Claire, ktorá bola v posledným častiach značne narušená. Proste je na čo sa pozerať... ”Francis, are you there?” “We're going to destroy them.” “Yes, we are.”(24.10.2017)