Chapter 49 (S04E10) (epizoda)

USA, 2016, 57 min

Spacey neskutečně válí. Jeho herecký výkon bude v memoárech velmi vysoko. Dojemný díl napumpovaný emocemi. Tentokrát jak těmi z osobních životů, tak i z politické scény.(3.1.2019)

Tak tohle jsem opravdu nečekal...jeden naprosto dokonalý díl už v této řadě byl, a tohle je bez pochyby další. Je tady pár scén, na které si budu pamatovat jistě ještě dobrých pár let, a na které si vždy vzpomenu, když se řekne House of Cards. Tahle (již čtvrtá !!!) řada je zatím jednoznačně nejlepší z celého seriálu, a doufám že se to podobně jako u třetí série ke konci nezkazí. 100%.(26.10.2018)

Ten moment, když jedna pasáž dokáže naprosto rozdrtit vše i tak výtečně zahrané. Ta scéna v oválné pracovně bylo naprosto čisté Spaceyho brutální sólo, z kterého se zase může stát legendární pasáž tohoto seriálu. Tady nejde mít výtku k jedinému bodu jak to Spacey zahrál a připomíná mi to legendární scény z Breaking Bad. Nebo Westworldu, kde Antony Hopkins mluví velice podobným stylem, velice hrůzu nahánějícím stylem. Né každý seriál má podobný moment.(17.10.2018)

Určitě další lepší díl než z 3.řada, ale přece jen mi i dle zdejších komentářů připadá, že se tu někteří trochu nechávají opít rohlíkem... Já tomu často prostě nevěřim. Nechápu, proč se Claire vychrápala s Tomem, necejtim tam tu chemii. Scéna z oválný pracovny - já nevim, za mě možná až moc tlačený na pilu na úkor realističnosti. Fakt by se ministryně zahraničí nechala TAKHLE vydírat prezidentem? Ufff....(15.7.2018)

Oválná pracovna je masakr, chudák ženská a to se vlastně nic nestalo. A Spacey nemám slov!(10.4.2016)