„Když vás kousne pes, tak ho utratíte, nebo mu dáte náhubek. Já zvolil náhubek. Prozatím, „ říká o ministryni zahraničí Catherine Durantové Frank Underwood, který ji vlastně obchází, protože potřebuje udělat některé kroky v zahraniční politice tak, aby tím byla podpořena jeho volební kampaň. A dobře ví, že Durantová nebude s těmito nepřipravenými akcemi souhlasit. Hodlá co nejdříve udeřit přímo na hlavu ICO a zneškodnit bratry Ahmadie, což se bez podpory Syrie a Ruska udělat nedá. A jak se ukazuje i jeho protikandidát Will Conway, především a na prvním místě, počítá body do své kampaně. Zatím bývalý šéfredaktor Washington Herald Tom Hammerschmidt, kterému se podařilo přesvědčit vedení, skládá se svým týmem jeden kousek puzzle za druhým a připravuje vydání zásadního článku o současném prezidentu Franku Underwoodovi a jeho cestě do Oválné pracovny. (Česká televize)

SpaceOdyseus

Zatazeni mourenina pres zebra zase do deje mi prijde zbytecne, protoze to byla snad nejotravnejsi postava a taky protoze vlastne lautr nic v tomhle dile neudel. Nastesti to vypada, ze zase zmizi. Jinak se veci spis chystaji na finale sezony a vypada to stale moc zajimave. ()

0verseer

Ten nápad vytvorenia mileneckého trojuholníka, ktorý samotný Frank dokonca odsúhlasí a ráno si všetci pekne sadnú za spoločný stôl a budú predstierať harmonické spolunažívanie ja vážne na poriadnu facku tvorcom, ktorá by im pomohla sa spamätať. Túto epizódu doslova zabili... ()

castor

Tak trochu jiný tým Spotlight, žebra s otazníkem, Dougova transplantace a precizně napsaný a zahraný díl. Dravost a manipulace se derou vpřed, finále čtvrté série je na dosah.. ()

drkaldj

Doug se chová dost divně a iracionálně. Podobné chování představil dlouhodobý "přítel" Franka. Celkově mi spousta věcí v tomto díle moc nesedla a děj sází na náhodu a klišé až přehnaně moc. Ale jelikož se v díle pořád něco děje a udržel i přesto mojí pozornost, dám namísto původně zamýšlených tří hvězd čtyři. ()