Chapter 51 (S04E12) (epizoda)

Drama

USA, 2016, 47 min

 • 0verseer
  *****

  Ticho pred búrkou. Tak by mohli pomenovať tvorcovia túto epizódu v prípade, že by upustili od tradičného číslovania. Frankovi tiká tesne pod zadkom časovaná bomba a najlepšie je, že zatiaľ o nej ani len netuší. Rozhodne sa je opäť na čo tešiť.(26.10.2017)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Fiha, zase musim zatleskat scenaristum. Svest oba dva protivniky pod jednu strechu a donutit je spolupracovat je skvely napad z ktereho se da hodne vykresat a to se jim dari. Spacey dostava hlasky, u kterych muze Underwood zazarit a samozrejme to dela s gracii sobe vlastni. Jeho "I was there" bylo paradni.(25.3.2016)

 • bartias
  *****

  9/10(3.6.2016)

 • castor
  *****

  Underwoodova ironie v Bílém domě směřující k přidrzlému synkovi (s cínovými vojáčky v ruce) úhlavního konkurenta „víš co, měl by sis je nechat, protože bys měl dostat vše, co si budeš přát,“ je jen třešničkou na dortu dílu těsně před vyvrcholením čtvrté série. Démonický Kevin Spacey, tentokrát výrazně komunikující s divákem a s teroristy nevyjednávající, opět jedinečný.(22.4.2016)

 • mourek10100
  *****

  Tak kdo to tedy vyhraje? Frank má vždycky nějaký plán, takže má jistě pohlídané i nyní. O čem bude ale pátá série, pokud bude Frank pořád prezidentem?(6.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace