Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  Kevin Spacey se coby démonický Frank Underwood jen tak neomrzí. Jakmile hned v prvním díle vlítne do Kongresu a nenechá tam kamen na kameni, tak bylo od té doby jasné, že nějaké zvolnění nás nečeká. Ke konci už mi sice přišlo, že těch vražd je na ututlání už přecijen dost, ale jinak jsem v těch všemožných intrikách vyžíval opět po celou sérii. Jenom škoda, že se nevrátilo pár známých (žijících) postav, které jsem od začátku vyhlížel (Jackie, Remy), překvapivě mi to ale vynahradil nováček Campbell Scott, s nimž bude ještě sranda. Stejně jako Robin Wright, která by už neměla nikdy hrát nic jiného, jelikož je v roli naprosto neskutečná ...9/10(27.6.2017)

 • Hanys_
  ****

  Frank Underwood už býval sice v lepší formě (tím nemyslím ale zas a opět perfektního Spaceyho jako spíš scénaristy), ale když si vezmu že se pořadí dílů přehouplo do sedmé desítky, je to pořád špičková kvalita. Potěšili by možná i staří známí, naštěstí ti noví neznámí to za ně vzali taky víc než dobře. 4/5(7.7.2017)

 • Coleator
  *****

  Ani jsem nedoufal, že by pátá série mohla být tak dobrá... Kromě postavy Ms. Davis, které to řízení celého světa vůbec nevěřím, je tady všechno téměř dokonalé... Underwoodovi si dovolují stále víc a už se nad sebou vlastně ani nepozastavují - a tak je máme, my diváci, nejradši... I vzhledem k současnému dění ve světě velmi aktuální série, která vás nutí se zamyslet nad tím, jak se příhodně objevují zprávy u nás... Velká trefa do černého - a rychle sem s další sérií!!!(4.6.2017)

 • VanTom
  ****

  Tentokrát se 'Domek z karet' skládal pomaleji, možná proto, že komplikované machinace s volebním systémem pro mě nebyly zrovna srozumitelné (myslím víc než obvykle :-)). Pak už se najelo do starých dobrých, prohnilých politicko-korupčních kolejí, v nichž mrtvol (poněkud pochybně) přibývalo, Underwoodovi u moci si servítky nebrali. No a jelikož se vzhledem k obviněním v reálném světě stává pátá sezóna Spaceyho (hereckou i kariérní?) labutí písní, velice lákavé rozestavení figurek (Claire vs. Frank) ze závěru bohužel padá. :-((2.1.2018)

 • Stružák
  ****

  Pátá série trochu mění zajeté pořádky, zajatý žánr seriálu. Najednou je to daleko víc detektivka a byť je politika jako taková pořád důležitá, je zde trochu upozaděná. To ale není na škodu, spíš naopak. Navíc zjišťuju, že čím víc se Claire dostává k moci, tím víc ji mám rád. Bohužel je to, mimo Franka, asi jediná víc zajímavá postava v téhle sérii. Ostatní buď jenom tak přicmrndávají (Jane Davis), nebo jsou to postavy krajně nesympatické (Conway, Yates), případně je jejich osud zatím takový nevyjasněný (Cathy). Zatím je u mě pátá série za lepší čtyři hvězdičky, ale samozřejmě v kontextu celého seriálu se jedná o prvotřídní podívanou.(23.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace