Jako smaženice neuvěřitelného rozměru. Natěšenost samo o sobě a k tomu celému jde ruku v ruce. Končí to hlavně úžasnou dávkou akce, politikaření a Kevina Spaceyeho. Ten ze začátku opět moc s diváky nekomunikuje, ale poté se dostane klasicky ke slovu a stojí to za to. Clair se taky ke slovu párkrát dostane. Celé se to ale v negativním slova smyslu točí okolo voleb, rezignací, náhrad, voleb... je to trochu na palici a člověka to brzy omezí. A opět je v tom kliček jak na háčku na ryby. Rozhodně bych nehodnotil negativně. Ale problém je asi primárně to, že se tam omývají věci, kterým ne každý rozumí a zdají se být monotónní. I tak já mám u sebe spokojenost. Takže sláva!(22.6.2017)

Ani jsem nedoufal, že by pátá série mohla být tak dobrá... Kromě postavy Ms. Davis, které to řízení celého světa vůbec nevěřím, je tady všechno téměř dokonalé... Underwoodovi si dovolují stále víc a už se nad sebou vlastně ani nepozastavují - a tak je máme, my diváci, nejradši... I vzhledem k současnému dění ve světě velmi aktuální série, která vás nutí se zamyslet nad tím, jak se příhodně objevují zprávy u nás... Velká trefa do černého - a rychle sem s další sérií!!!(4.6.2017)

,,SAMI JSTE SI TO AMERIČANÉ ZAVINILI...“ /// Pátý pojednání o tom, že v politice je víc hanby než cti. A že si za to můžeme sami. Zákulisí prezidentský kampaně, Syrská krize, ale hlavně uzavírání podivnejch spojenectví s podivnejma lidma. Sračky se vymykaj kontrole a trochu mě mrzí, že spíš než politickej (celkem realistickej příběh) sleduju fiktivnější thriller. (Ne Andreji, nemám žádný iluze, jen mě ty intriky bavěj víc, než zločin.) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 1989 napsal Michael Dobbs jsem nečetl. 2.) Chcu bejt (se starou) prezidentem USA. 3.) Thx za titule „KevSpa“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(24.7.2017)

Stalo se to, v 5. serii jsem otupel a zacalo mi vlastne byt nejak jedno, co se deje. Zacalo to byt chaoticke (mozna taky proto, ze jsem jiz nebyl tak pozorny). Nejedna situace uz mi prisla i tezko uveritelna a druha tretina serie pro me byla vcelku nezazivna az skoro nudna. Prijde mi, ze uz toho je prilis. Prilis nekalosti v kratkem case a namisto nejake promyslene lsti, je to spis jak maraton a soutez o to, kdo udela jeste neco horsiho. Castokrat to neco horsiho, jsou pritom jen slova, ktera se tak nejak stanou, ale na deni/postavy to nema velky vliv a na obrazovkach z toho taky vetsinou nic nemame a mam dojem, ze to prestava mit vliv i na me sameho. Konec se snazi presvedcit o opaku, ale jako celek pro me zatim nejslabsi serie..(22.8.2017)

Frank Underwood už býval sice v lepší formě (tím nemyslím ale zas a opět perfektního Spaceyho jako spíš scénaristy), ale když si vezmu že se pořadí dílů přehouplo do sedmé desítky, je to pořád špičková kvalita. Potěšili by možná i staří známí, naštěstí ti noví neznámí to za ně vzali taky víc než dobře. 4/5(7.7.2017)