Chapter 54 (S05E02) (epizoda)

Drama

USA, 2017, 52 min

 • Necrotongue
  ****

  Tempo druhé epizody bylo trochu pomalejší, předpokládám, že se pouze připravovaly pozice pro nové politické sviňárničky. I tak mě ale slušně pobavil prezidentem odsouhlasený "hackerský" útok se všemi jeho důsledky. Velmi pěkná manipulace a dýně v závěru mě fakt dostaly:-)(3.5.2018)

 • zissou
  ****

  Epizoda, které trochu chyběl tah.. rozehrávají se vedlejší epizody a není jich málo, žádná ale není extra nosná. A nejstrašnější je, jak ty nové díly rezonují s realitou současnosti... Kéž by to bylo takhle odporné jen v House of Cards.(5.6.2017)

 • castor
  ****

  Pátá série si velmi chytře všímá aktuálních bolístek a reality současného světa, druhý díl téhle politické pohádky rozehrává další minilinie, které si připravují půdu pro následující intriky. Prezidentské volby se blíží a údajný kybernetický útok na hlavní ústředny telekomunikační sítě jedné z nejcílevědomějších seriálových postav několika posledních let nahrává dokonale do karet.(12.7.2017)

 • Jason.Cruger
  ****

  Zastrašovanie, strach, terorizmus... Frank vie na ktorú stranu treba ľudí nahnať.(11.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace