Chapter 56 (S05E04) (epizoda)

USA, 2017, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

Zatím to vypadá, že náš ústřední pár má stále kam jít, ač se témata musí jistojistě vyčerpávat. Prezidentské volby léta páně 2016 jsou tady a jelikož výsledky nevěstí nic dobrého, vytáhneme z kouzelného klobouku další pohádkové eso. Tuhle nebezpečnou politickou hru totiž dokonale ovládá dravý Kevin Spacey, který se po letech (pro mě nepochopitelného plahočení – buď si on nevybíral silné látky, nebo mu je jednoduše nikdo nenabízel) znovu ukazuje v hodně oslnivém světle. Chuť po moci sílí.(14.7.2017)

Solidní zdramatizování situace kolem voleb. První trochu dynamičtější díl série.(7.1.2019)

7/10(24.6.2017)

Že jsem si to nepustil najednou až budou titulky komplet. Velký nátěr!(11.6.2017)

Vida! Sotva jsem si postěžoval na to, že předchozí epizodě chyběla šťáva, přišel díl, o kterém to napsat nemůžu. Když už to vypadá na prohranou partii, nasadí Frank na šachovnici novou figurku a hned je živo. Tentokrát jsem se skvěle bavil, zase tu byl ten starý Francis Underwood v plné parádě a jeho velikášské plány v závěru byly dokonalé.(4.5.2018)

zatiaľ vrcholný diel, ide sa ďalej !(11.7.2017)

”The American people don't know what's best for them. I do. I know exactly what they need. They're like little children, Claire. Children we never had. We have to hold their sticky fingers and wipe their filthy mouths. Teach them right from wrong. Tell them what to think and how to feel and what to want. They even need help writing their wildest dreams, crafting their worst fears. Lucky for them they have me, they have you.” Deň D nastal a každému, kto sériu sleduje musí byť jasné, že Francis sa len tak ľahko nevzdá a použije všetky prostriedky na to, aby sa v Bielom dome udržal...(30.10.2017)