Chapter 58 (S05E06) (epizoda)

USA, 2017, 55 min

Začínají se představovat lákavé linie, řada scén je napínavých a dynamických, skoro vítěz voleb Conway se začíná psychicky hroutit, takže šestý díl páté série si zaslouží plné hodnocení. Scenáristicky je to vypiplané, herecky zas a znovu bezkonkurenční.(16.7.2017)

Na to, jak se do detailu pitvají některé dějové linky je tady skok kupředu pocitově minimálně o 2 epizody. Dokonce jsem si ověřoval, zda jsem nějaký díl mezitím nevynechal. Trochu nepochopitelné, leč pro celkový koncept pětky velmi pochopitelný tah, který určitě nebude ztrácet napínavost.(16.1.2019)

Šestá epizoda mě sice bavila o něco víc než předchozí díl, Claire Underwood dosáhla svého (alespoň dočasně), ale mně se hlavně líbil vtipný vývoj postavy Willa Conwaye, není nad vyrovnanou psychiku. Na druhou stranu jsem měl dojem, že se důležité záležitosti odložily na později a já jsem se musel dívat na některé nepodstatné scény.(4.5.2018)

ok, takže Will Conway je oficiálně tvrdohlavý hovado. :D(11.6.2017)

”I'm proud of her. She deserves this. Even if it only lasts for a couple of weeks.” Claire dostala šancu odskúšať si na krátky čas aké je to byť prezidentkou a Conway sa začína psychicky dosť rútiť. Frank, na ktorom sa celý seriál zakladá je monentálne mierne v úzadí a miesto bezvýznamnej kefovačky Gallowaya s nejakou sprievodkyňou by som radšej vydával viac jeho...(31.10.2017)