Chapter 61 (S05E09) (epizoda)

Drama

USA, 2017, 55 min

 • pankreminek
  *****

  "Tom... don't cheat on my wife."(11.8.2017)

 • castor
  ***

  Politika je špinavá díra, kdy jeden den do ní někoho strčíme a další zase kvůli spojenectví vytáhneme. Frank je zpátky v křesle, spokojený, sarkastický, trefný. Ale tak nějak se točíme v kruhu, páč si jen připravujeme půdu pro další příští, ale je toho tak trochu málo. Navíc když se obáváme, zda to další příští bude dostatečně nosné.(18.7.2017)

 • 0verseer
  ****

  ”The office of President. Yes, here we go again. Secretary of State. That's what I wanted. That's all I wanted. That's what I was promised. And now, here I am, President of these United States.” Je pomerne zaujímavé vidieť túto epizódu niekoľko dní po tom, čo Kevin oficiálne vyrukoval s pravdou von a priznal svoju orientáciu. V predchádzajúcich epizódach počas priebehu minulých sérií mi tieto vykrúcačky s Underwoodovou sexuálnou inklináciou (trojka s Meechumom, blízky vzťah s kamátom z vojenskej akadémie a neskôr aj Yatesom) pripadali zvláštne, zbytočné a otravné. Teraz je už jasné, že Spacey celý čas prostredníctvom svojej postavy dával nápovedy k tomu ako to s ním v skutočnosti je...(1.11.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Po předchozí slabší epizodě se tvůrci devátým dílem vrátili ke svému standardu, takže jsem se tentokrát určitě nenudil, pobavil mě skvělý Kevin Spacey při inauguraci prezidenta a užíval jsem si další manipulace a intriky, jen mě už vůbec nebaví sledovat sexuální život Underwoodových, protože je to vyloženě zacyklená záležitost.(5.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace