Chapter 62 (S05E10) (epizoda)

Drama

USA, 2017, 57 min

 • Necrotongue
  ****

  Desátá epizoda mě rozhodně nezklamala. Užil jsem si v ní pořádnou dávku politikaření, manipulace i intrik, Frank Underwood se naštěstí opět choval jako odporný cynik a díky vývoji, k němuž došlo v příběhu, se můžu těšit, jak se zase bude vylhávat ze všech obvinění.(5.5.2018)

 • Jason.Cruger
  *****

  "Musíme začať premýšľať o ľuďoch, ktorými sa obklopujeme"(17.7.2017)

 • castor
  ***

  Manipulátor par excellence je zase v plné síle, nicméně s blížícím se vyvrcholením očekávám pořádný steak a nikoliv veganské tofu. Pár záblesků tu máme, ale občas to vypadá, že Frank vypustí z úst cokoliv a ostatní se stáhnou a chovají se jak žáci zvláštní školy. Naše politická pohádka se občas dostává jen do průměrných vod. Věřím, že se to tři díly do konce změní.(20.7.2017)

 • 0verseer
  *****

  ”Why did you have to go talk to him? There has to be a way out, Francis.” “Does there? Is there? Or is this my presidency? Forever with a target on my back. Haunted and hunted.” Konečne sa začína opäť niečo diať. Síce sa tak akosi dalo čakať, že si Frankova arogantnosť vyberie svoju daň a Walker vypustí pravdu na povrch, musím však uznať, že za Frankov nasratý pohľad na Ushera v závere epizódy to po dlhej dobe konečne stálo za motivačný plný počet. Snáď to bude odrazový mostík k poriadne vygradovanému záveru tejto na pomery House of Cards priemernej série.(2.11.2017)

 • bartias
  ****

  7/10(12.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace