Chapter 63 (S05E11) (epizoda)

Drama

USA, 2017, 51 min

 • Necrotongue
  *****

  Děj jedenácté epizody nabral slušné tempo a chudák Tom Hammerschmidt už neměl ani chvilku na to, aby si trochu oddechnul, protože odkrýval jednu Frankovu špinavost za druhou. Celý díl jsem si pěkně užil, protože byl plný propracovaných intrik a manipulací, a to mám rád.(7.5.2018)

 • 0verseer
  *****

  ”Were the men before us any more moral? Any more worthy of the power and position that they had found themselves in? Any more capable of doing a single goddamn thing for the public? Well, yes and no. History has a way of looking better than it was. Or perhaps Shakespeare was right. We're all just madmen leading the blind. Z Franka sa pomaly stáva možno aj trochu oprávene paranoidný big brother a musím priznať, že sa mi piata série konečne začína páčiť.(3.11.2017)

 • Kaka
  ****

  Stahující se smyčka podobně působivá, jako konec druhé epizody. Snad se dočkáme infarktového finále.(21.1.2019)

 • castor
  ****

  Už jsem se bál, že nás čeká další díl náznaků a už lehce povrchních scén. Naštěstí to graduje náramně a novináři přinášejí „zaručené“ zprávy. A zoufalý tým okolo manipulátora Francise hledá, jak s nimi naložit. Politická pohádka pokračuje. A Velký bratr všechno vidí.(20.7.2017)