Chapter 64 (S05E12) (epizoda)

Drama

USA, 2017, 54 min

 • castor
  ****

  Politika je špinavá díra, kdy jeden den do ní někoho strčíme a další zase kvůli spojenectví vytáhneme. Frank si pěkně pozvolna chystá půdu, aby mohl mrazivě zaskočit a udeřit. Vůbec nedokážu říct, zda se mi vyvrcholení v podobě posledních dvou dílů zamlouvalo. Ano, nepostrádaly to, co by divák od konce páté série očekával: napětí, dravost, skvostné herecké výkony, peprné dialogy, zvraty. Jenže právě zvraty už natolik zamotávají jednotlivé role, že se nad jejich věrohodností třese zem. A to i přesto, že víme, že celou dobu sledujeme jednu výborně napsanou a zrežírovanou politickou pohádku. Bohužel už z toho máme nastavovanou kaši. Tvůrci to mohli celé s grácií ukončit. Nestalo se.(21.7.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Underwoodovi zase jednou uvedli teorii do praxe, a po jedenácti epizodách politikaření, manipulací a intrik se opět začaly dít lidem nepříjemné věci. Claire tentokrát jasně ukázala, že ani jí není cizí heslo: "Účel světí prostředky." Vystoupení Franka Underwooda před výborem bylo opět luxusní a úplně jsem se tetelil blahem nad tím, jak to Kevin Spacey parádně sfouknul.(7.5.2018)

 • 0verseer
  *****

  ”Oh don't deny it, you've loved it. You don't actually need me to stand for anything, you just need me to stand. To be the strong man, the man of action. My god you are addicted to action and slogans. It doesn't matter what I say... it doesn't matter what I do... just as long as I am doing something, you are happy to be along for a ride. And frankly I don't blame you. With all the foolishness and indecision in your lives why not a man like me? I don't apologize. In the end I don't not care whether you love me or you hate me, just as long as I win. The deck is stacked, the rules are rigged.” House of Cards je opäť v tej najlepšej forme, trvalo to takmer celú piatu sériu kým sa do nej dostal, ale stálo to za to!(3.11.2017)

 • Kaka
  ****

  Prvotřídní jatka. Není to nejlepší díl, ale k těm nejlepším se určitě řadí.(21.1.2019)

 • 3DD!3
  *****

  Ty chvíle kdy mě Frank překvapí jsou k nezaplacení. Vynikající řeč.(29.6.2017)