Po krátké smutné zkušenosti z vězení pro mladistvé začal Paolo normální život. Ne, že by zanechal boxu, vyhrál dvacet osm zápasů v řadě, ale život venku jej zanedlouho znovu vrátil do podsvětí. Jeho druhá šance napravit se neměla tedy dlouhého trvání. (Karlos80)

Karlos80

Spíš sentimentální melodrama, až někdy do 2/3 filmu, na 90. minut čistého času mi připadalo že tam bylo dost zbytečných scén, nicméně scény z ringu celkem dobře natočené, ale bylo jich tu až moc a po čase už trochu unavovali, cca 20-30 minut před koncem film konečně nabral nějaký ten spád, vše se trochu zdramatizovalo, přišlo (možná až nečekaně potom co jsme viděli předtím) více tvrdosti a syrovosti, kdy tu došlo konečně i na nějakou tu výraznější akci - (viz 2x docela brutální zmlácení do krve, na celkem atraktivním a filmaři tohoto žánru hojně vyhledávaném špinavém místě vrakoviště), k vidění tu byla i jedna docela povedená automobilová honička. Atraktivní Femmi Benussi jen ve vedlejší roli, nijak víc tu neoslnila, nahota žádná, žádné palné zbraně, jen pěsti, většina z herců tohoto filmu, za sebou už nějakou tu zkušenost v tomto žánru měla takže to taky beru jako takové malé plus. Finále opět z arény a definitivní tečka, docela překvapivá. Čekal sem ale víc, vzhledem k tomu, že jde (nebo ještě donedávna šlo) o prakticky neznámý film, který se dostal na svět (snad poprvé od kinopremiéry!) v podobě anglicky otitulkovaného kino-ripu celkem nedávno, film nezklamal ani nepotěšil, lepší 3*, hudba vynikající. ()