Reklama

Reklama

Série(7) / Epizody(136)

Obsahy(1)

Seriál, který učí děti myslet a logicky uvažovat. Příběhy o Plamínkovi, červeném terénním autu, a partě "čtyřkoláků" - čtyřech autech, kterým Plamínek vždy pomáhá dostat se zpět na závodní dráhu po tom, co se je zlý Bourák pokusí ze závodu nějakým podvodem vyřadit. (ČSFD)

Recenze (9)

Rimmerák 

všechny recenze uživatele

Velmi "dětské", ale co by člověk od animovaného seriálu pro děti čekal. Připadá mi to z lepšího soudku toho, na co se dá narazit na streamingových službách. Fajn je, že je to částečně interaktivní a tak je tříletý synek zatáhnut do děje a radí Plamínkovi a spol. co má dělat a vždy má velkou radost, když poradí správně :-) ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Ten pavouk může být silný, ale není silnější než moje hydraulika." Fikaný Plamínek, zákeřný Bourák a snaha donutit děti myslet? Mně to tedy připadalo spíš, že se dětem něco vnucuje, ale já patrně nejsem cílová skupina, protože už spolehlivě vím, že čtyři kokosy a dva kokosy je dohromady něco kolem sedmi kokosů. A to spočítám na prstech jedné ruky. ()

Virus_3000 

všechny recenze uživatele

Prckové na to rádi koukají a pomáhají. Jasně, není to kdovíjaká dokonalá fotorealistická grafika (ani nemá být), nemá to složitý příběhy (to taky nemá být), ale ten účel to plní skvěle - děti u toho přemýšlejí, učí se počítat a vlastně i učí svůj mozek určité abstrakci (je třeba mít na paměti, že děti potřebují věci osahat). ()

Galerie (65)

Reklama

Reklama