Slavná hudební čísla (TV pořad)

Hudební

Česko, 2010, 52 min

František Polák

Neříkám, že jsem se nezasmál, ale je to pořád dokola. To nejlepší z ....... To nejlepší z tam toho, tohodle, těch a těch + porce zábavy z toho a toho roku, atd. Tydle střihové pořady mi nějak nejsou jasné. Kdyby tak opakovaly celé ty pořady, jako tomu bylo dřív, místo toho ab dávaly nějaké kraviny typu paterčata, kterým tak akorát zvedají mandle a rozhodně nepobaví. Za tenhle střihový pořad dávám 3 hvězdy. ( Hlavně za Wimmra, Černocha, Kořínka a Kaisera - ten zbytek až tak zábavný nebyl )(17.10.2014)

Postránecký uvádí svůj střihový a vzpomínkový pořad plný sestřihů hudebních výstupů herců či zpěváků. Tradiční sestřih bez většího překvapení. Scénky: 1. Petr Nárožný, tuba a Maruška Rottrová, 2. Jaroslav Čejka a Lešek Semelka - pohádka o kůzlátkách, 3. veteráni rock and rollu Laufer, Bobek, Zich, Janda a Petra Janů, 4. Wimmer učí Karla Černocha hrát na housle, 5. Kaiser a Miroslav Kořínek a houslový čardáš, 6. Jiří Korn se svou sestrou Tamarou hrají na housle, tančí a zpívají, 7. Josef Dvořák vyzve Věru Špinarovou ke zpěvu písně s textem z lístku od tramvaje, 8. Martin Dejdar a Michal Nesvatba hrají na ruce, 9. Walda Matuška a Goťák zpívají úryvek z Prodané nevěsty a další známé písně.(29.7.2013)

Gott a Matuška!!!(30.4.2011)