Masakr mikrovlnnou troubou (festivalový název)

Microwave Massacre

Komedie / Horor

USA, 1983, 76 min

Wayne Berwick

Thomas Singer

Karen Grossman

• jonyyy

To mě zase jednou moje zvědavost dostala do pořádného maléru. Microwave Massacre sám sebe prezentuje jako nejhorší horor všech dob a jde vidět, že se o to chlapci snažili. Hlavní hrdina je dělník na stavbě a jeho manželka mu na svačinu chystá pěkné blafy. Třeba sendvič s celým krabem uprostřed. Když příjde domů, dostane k jídlu zase jen nechutnou levnou břečku. Jednoho dne mu z toho jebne v hlavě, zamorduje svou manželku, naporcuje na kousky a nacpe do ledničky. Po čase ho samozřejmě nenapadne nic jiného, než ji postupně tepelně upravit ve své nové mikrovlné troubě a celou sníst. Tak mu zachutná, že se na lidském mase stane závislý a začne vraždit jednu ženskou za druhou. Svou sváču dává ochutnat i nicnetušícím kámošům na stavbě. Což by za určitých okolností mohlo znít jako sranda (v Hannibalovi, nebo který to byl díl, to sranda celkem byla), ale tady je opravdu všechno špatně. Za bezďáka, co našel uřízlou ruku a vzal si ji jakou škrábátko na záda dávám aspoň 5%(5.6.2011)

• Martin741

Tvorcovia sami tvrdili ze chcu natocit najhorsi horor vsetkych cias. Tu sa nik nebere vazne, ja som vahal i s tretou hviezdickou . 40 %(9.1.2021)

Je to samozřejmě katastrofální sračka, nicméně to tak bylo zamýšlené, takže v pohodě. Místy je to celkem prdel (často zase kozy), a absolutně se to nebere vážně, takže i přes vědomí céčkovitosti dávám průměrné hodnocení, protože jsem se docela obstojně bavil. 50%(11.1.2021)

Funky exploatační komedie aneb: „No, jédinej problém je v tom, že nemůžu milovat ženskou, dokavaď jí nezežeru.” Jinak podnětný rozhovor se střihačem filmu, veteránem Stevem Nielsonem, lze nalézt v knize Philip Gaines – David J. Rhodes, Micro-Budget Hollywood: Budgeting (And Making Feature Films For $50, 000 to $500, 000). Los Angeles: Silman-James Press 1995.(17.3.2014)

Šílenej scénář a herecký výkony jak z německýho porna jsou takovej "kvalitní" základ. A díky skvělýmu otrlýmu rychlodabingu jsem se bavil opravdu skvěle (za to jedna hvězda nahoru). Ale věřím, že i bez něj bych se u toho v adekvátní situaci docela dobře pobavil.(7.1.2021)

• kristynca

Jednu mišulinskou hvězdu za recepty, ne?(6.1.2021)

• Barka88

Odpad je pro tento počin ještě lichotka...(6.1.2021)

• Scorn_

Tohle je tak absurdní, že fakt nevím jak to hodnotit. Každá druhá scéna je hodna údivu tak silného, že to neni k smíchu ani k pláči. Tenhle film narozdíl od jiných dost zábavně špatných (The Room) je moc táhlý a nudný. Některé momenty jsou však perly, a dají se dost slušně komentovat s horami popkornu.(1.5.2014)

To je Absurdistán jak vyšitý.Otázka je dána-GENIÁLNÍ-nebo-IDIOTSKÉ??.Režisér je hnup nebo génius??. ODPAD nebo FIVE!!.dáme průměr.(25.9.2018)

S českým rychlodabingem od otrláků jedině, vašnosto!(8.1.2021)