Král predátorů (TV seriál)

I, predator

Dokumentární / Dobrodružný

USA, 2010, 6x55 min

Naprosto perfektní dokument o predátorech naší planety. Osobně se mi nejvíce líbil o Bílém žralokovi.(15.4.2014)

Diel o levoch bol vynikajúci. Detailné zábery lovu zblízka prekladané digitálnou simuláciou behu, trhania, a celkovej fyziognómie kráľa zvierat, taktika lovu, boj o vodcovstvo v svorke a následné trápenie sa porazených samcov usppokoja každého fanúšika prírodopisných seriálov.(21.5.2011)

Kvalitne natočený prírodopisný dokument o šiestich dravcoch našej zemegule. Dokument detailne zobrazuje život predátorov z každého uhla pohľadu. Film dokonale mapuje ich pohyb od taktiky, útoku, lov až po usmrtenie koristi. Grafické a spomalene zábery nás doslova vtiahnu do tela zvieraťa. Úchvatne zábery lovu predátora a tiež prefíkane taktiky obrany u koristi. Po zhliadnutí tohto dokumentu som zistil, že dravce našej planéty sú oveľa inteligentnejšie ako sa na prvý pohlaď zdá.(18.8.2011)

I když jsem se těšil nejvíce těšil na krokodýla, tak na plné čáře vítězí díl o gepardovi. Člověk by ani neřekl jak ten má těžký život. Dokument nabitý skvělými záběry a do detailu popsané techniky lovu.(15.10.2016)

Brutálně zajímavý dokument s jedinečnými záběry a mnoho novejma informacema(2.8.2011)