William a Kate (TV film)

William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

• Riverin

Film natočený čisto len s úmyslom zarobiť na svadbe Williama a Kate, a tak to aj vyzerá. Hneď je jasné že to celé bolo zbúchané narýchlo a každú chvíľu som si hovorila že nie je možné aby to celé v skutočnosti vyzeralo tak telenovelovo. Ale hlavní predstavitelia sa aspoň podobali (teda až na Williamove vlasy:).(30.4.2011)

• SexyAjinka

Tak já jsem na to narazila úplnou náhodou, jak to taky jinak bývá u takovéhoto filmu, že. No a nestačila jsem se divit. Já si nemyslím, že by TV film musel být vždy špatný, už jsem zažila i velmi milá překvapení v této podobě. No ale tohle mě dostalo. Nejen, že hlavní hrdinové se moc nepodobali slavnému královskému páru, já hlavně nerozumím tomu, kde režisér a scénárista nabyli dojmu, že znají jejich osobnost a chování. Protože se mi vůbec nelíbilo podání hlavní představitelky, ani ji nebudu jmenovat - nezaslouží si to, která hrála Kate. Nemyslím si, že zrovna ona by byla sebestředná, namyšlená, afektovaná a vůbec "pruda ženská", která v sobě záhy, jako zázrakem, objeví velmi obětavou a ochotnou družku. No o dalších postavách nemá smysl mluvit, vůbec je fakta nezajímala ba ani to, jak královskou rodinu vnímá svět. Tomu kdyby se chtěli přizpůsobit, tak bych tomu tak nějak rozuměla. Tohle je vážně "skvost", který by se měl pouštět jako odstrašující příklad na každé umělecké škole!!(15.4.2012)

• DadysGirl

Bylo by se mi z toho chtělo až zvracet... Ale jako musím uznat, že nějaká romantika tam je... Jen kvalita režie, obsazení a vizuální stránka filmu jsou hodně hodně podprůměrné... Přitom by se z toho dalo hodně vytřískat... No... Jelikož jsem to viděla za jedný bezesný noci na voyu na nelituju, ale kdybych měla za plného vědomí volit mezi tímhle a zíráním do zdi, tak zeď vítězí...(8.9.2013)

• Vitason

Vykonstruovaná a účelová rychlovka, která dokazuje, že vydělávat se dá opravdu na všem. Ale věřím tomu, že v den, kdy si princ William s Kate řekli své ,,ano", tento skvost běžel na televizních obrazovkách v různých zemích po celém světě. Dvě hvězdičky dávám za solidní herce a fakt, že jsem to čekal mnohem horší a to i přesto, že se jedná o prachobyčejný a zřejmě ničím nepodložený bulvár. Film brzy ztratí hodnotu.(2.5.2011)

• viperDavid

No nebudu lhát, ale pro mě to až tak strašný nebylo. Teda bylo, ale ne tak abych tomu dal odpad nebo 1 hvězdu. Je to prostě klasický film o lásce až na to, že se to tentokrát týká anglické smetánky. Ale taky musím přiznat, že jsem se díval hlavně kvuli Camille, kterou jsem viděl v Californication (tam však byla většinou nahá) a prostě ona je fakt nádherná holka. Každopádně pokud film není skutečná biografie je to koukatelné, pokud to filmaři mysleli vážně udělali si pořádnou ostudu.(30.6.2014)

• - V Anglii byl film vysílán v den svatby prince Williama a Kate. (AngelusCZ)

• - Matku Kate (Camilla Luddingto) hraje Serena Scott Thomas, která si již dříve zahrála princeznu Dianu ve filmu Diana: Her True Story (1993). (R´Hell)