William a Kate (TV film)

William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

• draggo

Dokonalý prototyp filmu otřesného po všech stránkách. I kdybych se oprostil od toho, že jde o královskou rodinu (více níže, tak mi zůstane naprosto tupá rádobyromantická slátanina bez duše. A navíc po všech stránkách mizerně natočená. Herci příšerní a naprosto nevěrohodní, dialogy hrozné (kdo psal kurva scénář? takhle podle něho někdo mluví?) a celé je to takové strašně umělé. Chybí jakékoliv emoce, vůbec jsem neměl pocit, že je mezi nima nějaká ta láska. A snaha o to, aby to bylo aspoň tak "hezky kýčovité" taky vyzněla naprázdno. Není tu vůbec nic, co by si zasloužilo byť jedinou hvězdičku. Ale ještě jsem s tímhle filmem neskončil. Tohle dílo je totiž součástí něčeho, pro co absolutně nemám pochopení. Proč je kurva celej svět na větvi z toho, že se dva lidi berou? Zvlášť když jeden z nich je členem rodiny, která patří k Bilderberg Group, což je shodou okolností organizace snažící se o globální zotročení lidstva (vnímavější vidí, že už to začalo). Sakra lidi, probuďte se! /viděno v TV: 0% a odpad!(3.5.2011)

• Darth Vader

Výběr herců byl neštastný, nejvíce mě pobavil bouřlivák princ Harry který vypadal jako by ho zrovna pustili z kláštera kde ho zneužívaly jeptišky proti jeho vůli. Jinak dost smyšlených fakt a děsivý scénář, ale na druhou stranu jsem se celkem bavil, ale určitě nesmíte připouštět, že by to mělo co dělat se skutečností.(2.1.2012)

Je jasné, že film je do značné míry zromantizován, ale pro lidi, kteří nehltají bulvár alespoň naznačuje jak se princ William s Kate poznali a jakým způsobem se jejich vztah vyvíjel. A to je to, čeho si na něm cením. Takže jako jakýsi informační zdroj ano, úroveň uměleckého zpracování nemá cenu hodnotit. Ta je v tomto případě vedlejší. A narozdíl od škarohlídů, kterým vadí, že na ně z každých novin, rádia či internetového prohlížeče skáčou tváře Williama a Kate jsem rád, že na mě alespoň jeden den neskáčou ze zmíněných medií vraždy, zemětřesení či teroristické útoky.(30.4.2011)

Celou svatbu spolu s celým světem jsem hrozně prožívala. Snad proto, že mám slabost pro Anglii a pro happy endy. A právě příběh Williama a Kate je důkazem, že sladké šťastné konce se nedějí jen v amerických filmech, ale i v normálním životě. I když oni vlastně nemají "normální" život jako většina ostatních... :)(17.6.2011)

• nurielka

Príjemná hudba, umelé výkony hercov a dejovej priamke by som dala niečo viac. Žartujem. Natočiť kvôli tomu toto mi príde prehnané. Veď kto vie ako sa oni dvaja naozaj stretli, ako si naozaj dali prvý bozk a tak ďalej. Snažili sa asi na ľudí týmto filmom zapôsobiť, asi ako rýchlo dokážu spracovať film podobný ich životu. Ale prišlo mi to ako jeden z tých filmov, ktorý bežne prepnem. Nie je sa čomu diviť, každý pár má svoje problémy, šťastné obdobia a v ich prípade to tí paparazovia len okorenili a okoreňujú. A ešte sa sťažujú, nenudia sa určite a cestujú si kam sa im zachce. Aj keď to vo filme nie je, pevne dúfam v to, že sa nechovala Katie Watie ako mníška, keď on si chodil kade tade po svete a zachcelo sa mu kašľať na ňu :) a odrazu ju uzrel ako sa vláči a hneď do neho udrel záblesk z neba. Bolo to priehľadné. Asi ako každý chlap. Nič extra, ale čo natáčať keď vlastne nie je o čom? Zoznámenie, bozk, chodenie, rozchod, znovuchodenie a žiadosť o ruku. Dopadlo to kráľovsky. Mimochodom svadba sa mi veľmi páčila. Ďalší film prosím.(29.4.2011)

• - V Anglii byl film vysílán v den svatby prince Williama a Kate. (AngelusCZ)

• - Matku Kate (Camilla Luddingto) hraje Serena Scott Thomas, která si již dříve zahrála princeznu Dianu ve filmu Diana: Her True Story (1993). (R´Hell)