William a Kate (TV film)

William & Kate

William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

Tak nějak záměrně jsem to chtěla vidět už kvůli té královské svatbě. Začátky jejich vztahu se zdáli býti tak jednoduché, prostě studentská láska. V jednu chvíli mě ona štvala, podruhé zase on. V jádru jsou asi normální lidé, na veřejnosti musí zachovávat etiketu. Tvůrci se snažili najít herce, kteří by se jim tak trochu podobali. Tak se jim to jakž takž povedlo, William je tu opravdu moc pěkný.(29.4.2011)

• *Elfík*

Popravdě řečeno, čekala jsem.....horší. Vlastně to nebylo tak strašné. Ale jak už tu píší ostatní uživatelé, scénář příšerný! Nejhorší scéna byla, jak si Wiliam povídal se svým otcem. Co to je krucinál za herce?? Jeho další větu jste mohli předpovídat a bohužel tam byly všechny....Na druhou stranu, hlavní ,,hrdinové'' s velice podobali Willovi a Kate. A ještě ke konci. Tvůrci zřejmě potřebovali natočit film bleskovou rychlostí, proto se mi zdá závěr filmu useknutý.(30.4.2011)

• Dixiee

Velmi dobrý tah natočit film s touto tématikou v době, kdy je datum svatby na spadnutí se autorům asi velice vyplatil. Hodně lidí se na to koukne jen z důvodu, že je zajímá, jak to s nima vlastně bylo (stejně tak jako já). Bála jsem se kýčovitosti, bylo vidět, že se nejedná o kvo jí jaký drahý Hollywoodský film, ale o film tipu Pilscherová. Tento film rozhodně neurazí. Dívat se na to znovu dlouho nebudu, ale čekala jsem kýčovitější zpracování a horší herecké výkony. Prostě pokud jste ten typ co má rád zamilované příběhy s dobrým koncem, směle do toho.(1.5.2011)

• nurielka

Príjemná hudba, umelé výkony hercov a dejovej priamke by som dala niečo viac. Žartujem. Natočiť kvôli tomu toto mi príde prehnané. Veď kto vie ako sa oni dvaja naozaj stretli, ako si naozaj dali prvý bozk a tak ďalej. Snažili sa asi na ľudí týmto filmom zapôsobiť, asi ako rýchlo dokážu spracovať film podobný ich životu. Ale prišlo mi to ako jeden z tých filmov, ktorý bežne prepnem. Nie je sa čomu diviť, každý pár má svoje problémy, šťastné obdobia a v ich prípade to tí paparazovia len okorenili a okoreňujú. A ešte sa sťažujú, nenudia sa určite a cestujú si kam sa im zachce. Aj keď to vo filme nie je, pevne dúfam v to, že sa nechovala Katie Watie ako mníška, keď on si chodil kade tade po svete a zachcelo sa mu kašľať na ňu :) a odrazu ju uzrel ako sa vláči a hneď do neho udrel záblesk z neba. Bolo to priehľadné. Asi ako každý chlap. Nič extra, ale čo natáčať keď vlastne nie je o čom? Zoznámenie, bozk, chodenie, rozchod, znovuchodenie a žiadosť o ruku. Dopadlo to kráľovsky. Mimochodom svadba sa mi veľmi páčila. Ďalší film prosím.(29.4.2011)

• Cheyenee

Po prvním shlédnutí v angličtině jsem chtěla dát za 3*, ale dneska jsem na to s kamarádkou koukala v češtině... a nevím, jestli to bylo tím dabingem, nebo opadlo moje opojení z královské svatby, ale takto strojený scénář jsem už dlouho u žádného filmu neviděla... Takže, za samotný film a herce 3* za ten tupý scénář 2*.(5.5.2011)

• - V Anglii byl film vysílán v den svatby prince Williama a Kate. (AngelusCZ)

• - Matku Kate (Camilla Luddingto) hraje Serena Scott Thomas, která si již dříve zahrála princeznu Dianu ve filmu Diana: Her True Story (1993). (R´Hell)