William a Kate (TV film)

William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

• Frollka

Viděla jsem jen několik desítek minut, popravdě čekala jsem něco jiného už podle popisu - životopis. Myslím, že životopis by měl vypadat jinak, než jen domyšlené věci, které se mohli ale také nemuseli stát. Těžko říct, když s nimi nikdo v daných chvílích nebyl, mnohem víc by mě zajímaly fotografie proložené komentáři obou nebo jen shrnutí děje, než oněch 86minut domýšlených věcí, které oba jistě ani nepotvrdili. Za snahu 1* ale nedokoukala jsem jej, jistě se najdou lidi kterým se bude film líbit, těm se omlouvám, za tak špatné hodnocení.(29.4.2011)

• vesper001

Obdivuju vévodkynin styl, se zájmem sleduji postup princovy plešky i první krůčky toho jejich prcka. A jaksi paralelně začínám být odpůrcem filmů o britské královské rodině. Královna mě nijak nenadchla, ačkoli herecké kvality Helen Mirren jsou nepopiratelné, zato William a Kate je prvoligová harlekýnská hloupost. Nebýt záchranného kruhu s nápisem based on the true story, dal by se snímek považovat za epizodu z nějakého odpoledního romantického seriálu pro mladé s lehkou mozkovou retardací. Kdybych si udělala čárku pokaždé, když zaznělo „je to tvůj život“ nebo „je to má rodina“, nestačil by mi papír, přátelé. Kéž by raději vznikl kvalitní dokument.(29.4.2014)

• Wienczaa

Sice extrémní kýč, ale ve filmu bylo pár světlých momentů, a pokud jste se dnes někdo díval na zprávy a nasávali jste všechnu tu atmosféru tak s tímto briefingem se to zkouknout dalo. Navíc neznám jinou svatbu kterou by sledovalo 2 miliardy obyvatel naší matičky Země a navíc neznám manželský pár který by dostal gratulace a přání k sňatku až z oběžné dráhy.(29.4.2011)

• nurielka

Príjemná hudba, umelé výkony hercov a dejovej priamke by som dala niečo viac. Žartujem. Natočiť kvôli tomu toto mi príde prehnané. Veď kto vie ako sa oni dvaja naozaj stretli, ako si naozaj dali prvý bozk a tak ďalej. Snažili sa asi na ľudí týmto filmom zapôsobiť, asi ako rýchlo dokážu spracovať film podobný ich životu. Ale prišlo mi to ako jeden z tých filmov, ktorý bežne prepnem. Nie je sa čomu diviť, každý pár má svoje problémy, šťastné obdobia a v ich prípade to tí paparazovia len okorenili a okoreňujú. A ešte sa sťažujú, nenudia sa určite a cestujú si kam sa im zachce. Aj keď to vo filme nie je, pevne dúfam v to, že sa nechovala Katie Watie ako mníška, keď on si chodil kade tade po svete a zachcelo sa mu kašľať na ňu :) a odrazu ju uzrel ako sa vláči a hneď do neho udrel záblesk z neba. Bolo to priehľadné. Asi ako každý chlap. Nič extra, ale čo natáčať keď vlastne nie je o čom? Zoznámenie, bozk, chodenie, rozchod, znovuchodenie a žiadosť o ruku. Dopadlo to kráľovsky. Mimochodom svadba sa mi veľmi páčila. Ďalší film prosím.(29.4.2011)

Tak nějak záměrně jsem to chtěla vidět už kvůli té královské svatbě. Začátky jejich vztahu se zdáli býti tak jednoduché, prostě studentská láska. V jednu chvíli mě ona štvala, podruhé zase on. V jádru jsou asi normální lidé, na veřejnosti musí zachovávat etiketu. Tvůrci se snažili najít herce, kteří by se jim tak trochu podobali. Tak se jim to jakž takž povedlo, William je tu opravdu moc pěkný.(29.4.2011)

• Ben Cross

• - Matku Kate (Camilla Luddingto) hraje Serena Scott Thomas, která si již dříve zahrála princeznu Dianu ve filmu Diana: Her True Story (1993). (R´Hell)

• - V Anglii byl film vysílán v den svatby prince Williama a Kate. (AngelusCZ)