poster

William a Kate (TV film)

 • USA

  William & Kate

 • Slovensko

  William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

 • ivishka
  odpad!

  Abych to uvedla na pravou míru..Já jsem doslova milovník všeho anglického ale PROBOHA co to je???Nezlobte se na mě ale když dávali film o Williamovi a Kate na NOVĚ tak mi bylo hned jasné, že to nebude buhví jaký trhák.Málokdy se stane,že by se na něco na téhle televizní stanici dalo dívat. Dala jsem tomu šanci až do konce a nedojalo mě nic nějáké herecké výkony tam nejsou vůbec zajímavé protože to na mě prostě celkově působilo naprosto otřesně amaterským dojmem, který mě až ubíjel. Fakta a vůbec vše co se dělo v královském domě v Anglii a kolem tohoto páru se dalo zpracovat lépe MNOHEM lépe.Tak to je můj názor.A chtěla bych dodat, že Mark Rosman asi moc nemá rád Williama a Kate protože to bylo nejhorší co jsem za rok viděla a děkuji za tento otřesný zážitek,protože teď vím,že ne všichni angličani umí točit filmy.(21.7.2011)

 • Martyna
  **

  Tohle si mohla televize ospravedlnit v hlavním vysílacím čase jedině v den jejich svatby:) Ta svatba se mi moc líbila a dnešek je krásná ilustrace toho, že realita může působit krásněji než film... Film je typická umělá rychlokvaška chytající se každý použitelný informace z médií a je na něm vidět, jak rychle se musel stihnout... Mezi zásnubama a následujícím interview, ve kterým Kate třeba „prozradila“, jak William na bytě vařil a občas to skončilo nezdarem, a svatbou, kterou začala nová kapitola. Možná proto ten useknutej konec mezi obnovením jejich vztahu a zásnubama, kterýžto tři roky film prostě vynechal a totálně kýčovitým závěrem korunoval dílo. To je tak na hvězdu, druhá za atmosféru, s jakou se mi to dnes sledovalo.(29.4.2011)

 • Frollka
  *

  Viděla jsem jen několik desítek minut, popravdě čekala jsem něco jiného už podle popisu - životopis. Myslím, že životopis by měl vypadat jinak, než jen domyšlené věci, které se mohli ale také nemuseli stát. Těžko říct, když s nimi nikdo v daných chvílích nebyl, mnohem víc by mě zajímaly fotografie proložené komentáři obou nebo jen shrnutí děje, než oněch 86minut domýšlených věcí, které oba jistě ani nepotvrdili. Za snahu 1* ale nedokoukala jsem jej, jistě se najdou lidi kterým se bude film líbit, těm se omlouvám, za tak špatné hodnocení.(29.4.2011)

 • pakobylka
  *

  Vážení přátelé ... díky neočekávané změně programu v souvislosti s očekávaným narozením "malého prince" v Británii jsem dostala jedinečnou příležitost shlédnout tento vpravdě nepřehlédnutelný "životopisný" (?!?) filmový skvost - neboť jakési nanejvýš trapné nedopatření (způsobené patrně zvýšenou sluneční aktivitou) zapříčinilo, že jsem včas neodešla od televizní obrazovky. Nemůžu říct, že bych měla nějak významně kladný vztah k aristokracii - ale taky nevidím žádný zvláštní důvod k radosti, pokud se snímek bezostyšně (a především dosti uboze) přiživuje na všeobecké pozornosti, které se v roce 2011 dostalo britské královské rodině u příležitosti svatby prince Williama s "neurozenou", leč půvabnou Kate. Ale ... čistě mezi námi: V životě se vám můžou přihodit DALEKO horší věci, než že o vás nějaký (ne)umělec natočí úplně blbý film.(25.7.2013)

 • Vejrrr
  **

  Mistrovský a vcelku i pochopitelný tah Novy, nasadit na osmou večerní tenhle film v den svatby skutečných Williama a Kete, působil i na mě tak, že jsem k tomu usednul ačkoli v jakýkoli jiný den mého života by k tomu dozajista nedošlo. Chvílemi jsem i nelitoval a říkal jsem si, jak je fajn podívat se v naději alespoň 30-ti procentní pravdu toho, co oné slavné svatbě předcházelo. Mě by nevadilo, že všechno není dle skutečnosti, že se tam nějaká ta postava připsala pro zajímavost. Ale pár hezkých momentů, kde tomu člověk zkrátka věřil, rychle vystřídali scénky, u kterých se nedalo jinak, než procedit ústy "to nééééééé". Říkám pár momentů, které život člena královské rodiny hezky vystihovaly, ale jinak kýbl hnoje a scénáristického patosu dobrých leda tak pro 14-ti leté školačky z Velké Británie.(1.5.2011)

 • - V Anglii byl film vysílán v den svatby prince Williama a Kate. (AngelusCZ)

 • - Matku Kate (Camilla Luddingto) hraje Serena Scott Thomas, která si již dříve zahrála princeznu Dianu ve filmu Diana: Her True Story (1993). (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace