William a Kate (TV film)

William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

• The Viper

Ze svatby jako by každý dělal něco furt. Jako by byli víc než my ostatní lidi. Film je ukrutná nuda a s prominutím, debilní sračka.(29.4.2011)

• Caminzind

Nebylo to zlé. Ale nejsem ženská, proto asi nemám potřebné rozlišovací schopnosti pro srovnání s jinými typologicky podobnými opusy ženské televizní kultury. :P(30.4.2011)

Dnešní den mi připomněl jeden starý (a univerzální) vtip: Otevřu noviny - Kate a William. Zapnu rádio - Kate a William. Otevřu internetový prohlížeč - Kate a William. Koupil jsem si konzervu a opravdu se ji bojím otevřít… :-) A teď trochu vážně a hlavně k filmu. Není to tak strašné, jak se z ukázek zdálo. Herci jsou… řekněme slušní. Nečekejte zde žádná velká jména, ani žádné nadprůměrné výkony, ale myslím, že to po této stránce bylo vcelku v pohodě. Horší to bylo po stránce scénáře - ten mi přišel opravdu "našroubovaný" (hlavně ze začátku, kdy se Kate bavila s kamarádkami, které jí říkaly, že William si nikdy nevezme obyčejnou dívku…) Tohle mi kazilo dojem z jinak celkem příjemného filmu. Takhle - není to nic, co bych musel vidět podruhé a pevně věřím, že jednou si někdo s tímto sympatickým párem sedne a ten mu řekne i něco víc (co se opravdu v jejich vztahu stalo či nestalo, něco, co nemůžeme znát z novin) tak z toho bude skvělý námět na hollywoodský velkofilm, který by byl hoden velikosti svatby, která dnes proběhla. Uvidíme, jestli se toho někdo chopí… Za sebe hodnotím 60 %.(29.4.2011)

• Shr1nK

Blbina... 10%(5.5.2011)

• Vědma

Tohle je naprosto průhledný bulvární pokus vydělat na královské rodině, protože proč by se mělo točit něco, co se vlastně zrovna děje a není to dokument? (mimochodem William není přímo ošklivý, ale takový fešák teda taky ne.)(13.4.2015)

• Ben Cross

• - Matku Kate (Camilla Luddingto) hraje Serena Scott Thomas, která si již dříve zahrála princeznu Dianu ve filmu Diana: Her True Story (1993). (R´Hell)

• - V Anglii byl film vysílán v den svatby prince Williama a Kate. (AngelusCZ)