poster

William a Kate (TV film)

 • USA

  William & Kate

 • Slovensko

  William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

 • draggo
  odpad!

  Dokonalý prototyp filmu otřesného po všech stránkách. I kdybych se oprostil od toho, že jde o královskou rodinu (více níže, tak mi zůstane naprosto tupá rádobyromantická slátanina bez duše. A navíc po všech stránkách mizerně natočená. Herci příšerní a naprosto nevěrohodní, dialogy hrozné (kdo psal kurva scénář? takhle podle něho někdo mluví?) a celé je to takové strašně umělé. Chybí jakékoliv emoce, vůbec jsem neměl pocit, že je mezi nima nějaká ta láska. A snaha o to, aby to bylo aspoň tak "hezky kýčovité" taky vyzněla naprázdno. Není tu vůbec nic, co by si zasloužilo byť jedinou hvězdičku. Ale ještě jsem s tímhle filmem neskončil. Tohle dílo je totiž součástí něčeho, pro co absolutně nemám pochopení. Proč je kurva celej svět na větvi z toho, že se dva lidi berou? Zvlášť když jeden z nich je členem rodiny, která patří k Bilderberg Group, což je shodou okolností organizace snažící se o globální zotročení lidstva (vnímavější vidí, že už to začalo). Sakra lidi, probuďte se! /viděno v TV: 0% a odpad!(3.5.2011)

 • Darth Vader
  **

  Výběr herců byl neštastný, nejvíce mě pobavil bouřlivák princ Harry který vypadal jako by ho zrovna pustili z kláštera kde ho zneužívaly jeptišky proti jeho vůli. Jinak dost smyšlených fakt a děsivý scénář, ale na druhou stranu jsem se celkem bavil, ale určitě nesmíte připouštět, že by to mělo co dělat se skutečností.(2.1.2012)

 • lapatata
  ***

  Je jasné, že film je do značné míry zromantizován, ale pro lidi, kteří nehltají bulvár alespoň naznačuje jak se princ William s Kate poznali a jakým způsobem se jejich vztah vyvíjel. A to je to, čeho si na něm cením. Takže jako jakýsi informační zdroj ano, úroveň uměleckého zpracování nemá cenu hodnotit. Ta je v tomto případě vedlejší. A narozdíl od škarohlídů, kterým vadí, že na ně z každých novin, rádia či internetového prohlížeče skáčou tváře Williama a Kate jsem rád, že na mě alespoň jeden den neskáčou ze zmíněných medií vraždy, zemětřesení či teroristické útoky.(30.4.2011)

 • nikoletkaa
  ***

  Celou svatbu spolu s celým světem jsem hrozně prožívala. Snad proto, že mám slabost pro Anglii a pro happy endy. A právě příběh Williama a Kate je důkazem, že sladké šťastné konce se nedějí jen v amerických filmech, ale i v normálním životě. I když oni vlastně nemají "normální" život jako většina ostatních... :)(17.6.2011)

 • nurielka
  *

  Príjemná hudba, umelé výkony hercov a dejovej priamke by som dala niečo viac. Žartujem. Natočiť kvôli tomu toto mi príde prehnané. Veď kto vie ako sa oni dvaja naozaj stretli, ako si naozaj dali prvý bozk a tak ďalej. Snažili sa asi na ľudí týmto filmom zapôsobiť, asi ako rýchlo dokážu spracovať film podobný ich životu. Ale prišlo mi to ako jeden z tých filmov, ktorý bežne prepnem. Nie je sa čomu diviť, každý pár má svoje problémy, šťastné obdobia a v ich prípade to tí paparazovia len okorenili a okoreňujú. A ešte sa sťažujú, nenudia sa určite a cestujú si kam sa im zachce. Aj keď to vo filme nie je, pevne dúfam v to, že sa nechovala Katie Watie ako mníška, keď on si chodil kade tade po svete a zachcelo sa mu kašľať na ňu :) a odrazu ju uzrel ako sa vláči a hneď do neho udrel záblesk z neba. Bolo to priehľadné. Asi ako každý chlap. Nič extra, ale čo natáčať keď vlastne nie je o čom? Zoznámenie, bozk, chodenie, rozchod, znovuchodenie a žiadosť o ruku. Dopadlo to kráľovsky. Mimochodom svadba sa mi veľmi páčila. Ďalší film prosím.(29.4.2011)

 • - V Anglii byl film vysílán v den svatby prince Williama a Kate. (AngelusCZ)

 • - Matku Kate (Camilla Luddingto) hraje Serena Scott Thomas, která si již dříve zahrála princeznu Dianu ve filmu Diana: Her True Story (1993). (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace