Partičke kamarátov z mesta Maaskantje sa jedného dňa prihodí niečo strašné. Všetci z dôvodu finančnej krízy stratia robotu, nešťastnou náhodou pár z nich príde aj o svoj domov a peniaze, ktoré im ešte ostali, veľmi rýchlo minú. Bez financií to však v dnešnom modernom svete nejde, preto sa rozhodli neplatiť za nič a všetko si brať zadarmo, bez ohľadu na následky. (Ba-nny)

Eksi

Najdementnejší film aký som kedy videl, no maximálne zábavný v každom momente. Kombinácia superdementných postáv s účesmi z 80. rokov a holandský jazyk je fakt smrtelná. Po 10 minútach som sa ani neodvážil uvažovať nad koncom a nechal som sa unášať počinom za 1,5 milióna eur. ()

Rob318

Neuvěřitelnej mazec ,má to koule,je to šílený,tolik magorů pohromadě jsem dlouho neviděl.Naprostá paráda. ()

larsvontrier

Vlnu sympatií patrně získali svým vztahem k placení ..a sociálním dávkám..) Něco jako Mlíko a Sejra . Čtyři mínus za opakující se gagy... ()

Eclipsis___

Ťažko tento film opísať, je to jeden z tých, ktorý musíte vidieť, aby ste pochopili, ako vtipný môže byť "kamionista" s downom, alebo palcovaná tehotná žena na ulici. A hlavne jedna disco pesnička celý film. ()

Janh

Jedinečná záležitost. Zajímavé je, poslechnout si holandštinu. Film celkem o ničem, ale člověk se zasměje. ()

J.MacReady

Tenhle film je ukrutný kýč...ale musím na druhou stranu uznat ze me opravdu v nekterých místech nad očekávání pobavil...ps.: třetí hvězda je za film v originálním znění tenhle jazyk padne k snímku jako vyšitý. ()

Gagin

No takhle... Se slovenským dabingem pro čecha za 4*, protože to nemá chybu a je to neuvěřitelná a drsná prdel. Jinak film jako takovej asi za 3*. Už předem doporučuju mrknout na to, o co jde, protože tohle není pro každýho, to si divák musí sám najít. ()

nolitimere

Pät najšpatneješích holanďanov v neskutočne uletenej komédii , ktorej však aj tak niečo chýbalo len za oného neviem, presne že čo to bolo...pri niektorých scénach som mal ťažké záchvaty smiechu šak made in holandia :D ()

karelluke

Komedie u které musíte vypnout mozek,šílená a brutální komedie u které když mě nebolela bránice tak jsem byl v šoku.Bezohlednost a jednoduchost hrdinů mě ještě ted udivuje.Díky skvělému Slovenskému dabingu film ještě víc vyrostl na vtipu,v češtině by to asi nebylo ono.Doporučuji sledovat s kamarády.:-)) ()

Flatron

Tak toto bola pecka ako hrom, kde hl. hrdinovia sú idioti na pohľadanie a ich svojská metóda ako rebelovať proti tomu, že nemajú peniaze a nedostávajú dávky je bohovská :) Zážitok z filmu každopádne exponenciálne rastie s množstvom drog v krvi, čím viac tým lepšie.. :) za mňa 4*. ()

INDYANA odpad!

Komedia z úplného umeleckého dna na úrovni Slunce, seno atd, na ktorom sa zasmejem len z nostalgie, nakolko som si oboje zažil... komunizmus aj holandsky vidiek, oboje rovnako smutne pravdive, miestami až moc vulgárne. Odpad. ()

ZACJATOCNIK

No, tu asi platí "love it or hate it". Ja to milujem. Je potrebné uviesť, že slovenský dabing je neskutočný a istotne len vďaka nemu jednu či dve hviezdičky pridávam. Áno, vyskytuje sa tu mnoho vulgárností, ale je rozdiel ich len tak bez rozmyslu vykrikovať a je rozdiel ich zámerne a vhodne použivať tam, kde sa dokonale hodia. Áno, je to miestami nadmieru trápny a absurdný film, a práve preto je jeho sledovanie dokonalým spôsobom odreagovania sa. Predovšetkým je vhodný ako film na párty, a to aj opakovane. Ako som už spomínal, nie každý si ho dokáže vychutnať alebo ho vôbec dopozerať. Neodporúčam ho ľuďom, ktorí sa berú príliš vážne a sú z nejakého dôvodu insecure v otázke svojej inteligencie, a potom ani tým, ktorí nemajú alebo majú príliš vyhranený zmysel pre humor. ()

r6AndrEw odpad!

Sorryjako, tady mi fakt asi něco uniká. Na film jsem se těšil podle místních recenzí a je vidět, že někdo má rád holky a někdo zase vdolky. A někdo by prostě neměl hodnotit filmy, protože nemá vkus. Takže podobnou zhovadilost už nikdy více. Škoda peněz za natáčení a času při sledování. ()

LukyVanco

Buď máte radi NKT alebo nie. Banda poriadnych tupcov, ktorí však vytvorili niečo, čo v Holandsku nemá obdobu. A 6* za slovenský dabing ty pi...s. A ak sa ti nepáči tak to nemal pozerať ty mongol! ()