Partičke kamarátov z mesta Maaskantje sa jedného dňa prihodí niečo strašné. Všetci z dôvodu finančnej krízy stratia robotu, nešťastnou náhodou pár z nich príde aj o svoj domov a peniaze, ktoré im ešte ostali, veľmi rýchlo minú. Bez financií to však v dnešnom modernom svete nejde, preto sa rozhodli neplatiť za nič a všetko si brať zadarmo, bez ohľadu na následky. (Ba-nny)

evilmind

Blbý nebo ne, každou chvílí jsem měl záchvat smíchu, a vo tom to je, páni filmaři. Takhle nějak by asi vypadali Les Charlots dneska. A přejetí autem coby způsob vyřešení libovolné zápletky by měl vejít do dějin jako geniální! ()

corpsy

Nahláškovaná, buranská, over-the-top nekorektná komédia, ktorá ale pod povrchom skrýva vlastne silný satirický podtón na sociálne problémy. Socky si žijú bez práce, zásobované sociálnymi dávkami, polícia s tým nič nerobí, vláda to ututláva. Na takúto divočinu, je to až veľký paradox. Zabaví to ale obstojne, pokiaľ máte radi podobný štýl. ()

FFilipCZ

Tak tohle je ta nejšílenější úchylárna co jsem kdy viděl! Ale sakra mě to bavilo. Doporučuju počkat si i na záběry při závěrečnejch titulkách, stojej za to. ()

Korbitch

Oooo bože národe český, ty jdeš do hoven! Tenhle humor se musí umět (Borat, Diktátor). Jenže tady sledujeme bandu těch nejodpornější ubožáků, který jsem snad v životě viděl. A to nejen ve filmu. Od první minuty mě vytáčela jejich trapná, buranská mluva, jejich vizáž, hudba a vše co se ve filmu dělo. Jednu hvězdu dávám za občasný dobrý gag, jenže ty byly asi tři dohromady. Až neuvěřitelně debilní film, který mě opět utvrdil v jedné věci. IQ národa českého je ohnuto přes kmen padlého stromu, reje držkou v hlíně, kvičí jako podsvinče a do prdele ho mrdá idiocie!!! ()

Her0.89

Naprosto zabitých 84 minut se snad největší hloupostí jakou jsem kdy viděl. Ale nachlamal jsem se u toho jako nikdy. Když připočítám nadupanou hudbu, tak nemůžu dát jinak (ale IQ mám vážně vyšší než G. W. Bush). Pro ty co neví do čeho půjdou, tak přidávám film v kostce, ale jsou tam i větší hovadiny :D... ()

Vermillion

Zhlédnutí New Kids Turbo mě jen usvědčilo v tom, že můj humor je divný a zvrácený a komičnost mulletu a šusťákových bund je nevyčerpatelná. Tohle snad může vzniknout jenom v Nizozemsku. ()

gojackill

Odmítám, že jde o dementní humor jak píše například uživatel SUPERPERO. Na povrchu se film skutečně jeví jako nějaká chujovina, ale domnívám se, že film nabízí natolik vytříbenou satiru, že si toho málokdo vědomě všimne, ale podprahově tu jemnou satiru vnímá a proto nehodí film do odpadu. Na pozadí skvělého hudebního duc duc doprovodu (Happpy hardcore od Paula Elstaka) se odehrává především příběh velkého přátelství, nevyřčeného a opravdického. Přátelství, které dokáže vzdorovat smrti i systému. Jo a poserete se u toho smíchy. ZAJÍMAVÝ KOMENTÁŘ : Shadwell ()

italka63

Bylo to něco neuvěřitelného. Chvílemi ale totálně blbé, uječené, trapné a pak bum -neuvěřitelná scéna totálně černého humoru. Banda líných, tupých magorů se vzbouří ve svém malém městečku -chtějí přece neustále pobírat sociální dávky i bez odvedené práce -a a na protest přestane všechno platit. Projíždí se brčálově zelenou Mantou a každý z nich má problém, do kterého se zatáhnou média, policie, a přeroste div ne v národní konflikt. Chvílemi jsem to chtěla vypnout. Chvílemi jsem se smála na plné kolo. Jedno vím jistě -nekoukejte na to při pobytu v nemocnici, vypadáte totiž jako ten samý blbec:-) ()

Thomassi

Nevím, co si mám o tomto filmu myslet, kut. Je to naprostá holanská slátanina, plná tolika neuvěřitelně blbých a absurdních scén, až se mi s toho chtělo brečet, kut. Ano, brečet, ale smíchy, kut. Celou dobu jsem se prostě musel, opakuji musel, chlámat smíchy a popadat se za břicho, kut. Nic tak nehozázně blbýho, ale zároveň zábavnýho jsem neviděl, kut. Ta pětice křupanů s vylízanýma mozkama mě knockoutovala a vydýchavat to budu asi ještě dlouho. Jsou to kreténi už od pohledu a když promluví, vždy to stojí zato, kut. Bohužel si nemyslím, že je to film pro každýho. Kdyby totiž takový film vznikl u nás, okamžitě by letěl do odpadu a i ten by proti tomu byl velká pocta, kut. A právě proto mě celkem překvapuje, že zatím si to u lidí stojí slušně (64%), zároveň ale dodám, že vcelku zaslouženě. Toto je prostě film, který má právě ve své pitomosti svoje kouzlo, kut. ()

type_B

Poučen komentářem Radka99 jsem si už při prvních momentech filmu smíchal báječný koktejl z jahodového džusu a vodky. Film i vodka mě celkem bavily, vodka možná místy i víc. Co jinak k tomuto filmu říct? Ztotožňuju se s názorem niethustry, že jde o film satirický - spíše někdy až sarkastický. Svým způsobem hovoří o tom stejném, jako - bohužel - náš (nápověda: 'bohužel' se zde vztahuje k 'náš') prezident Klaus. (Ne, nejsem Klausův příznivec.) 'Mluví' o politické pseudokorektnosti a vlivu médií na společnost a politiku. Jestli mi nějaká postava byla opravdu nesympatická, pak to byl reportér místní televize. Jeho reportáže, držící se receptu 'uděláme z hovna med', představují nanejvýš sarkastický výsměch moderním žurnalistům. Ale jinak jsem celé pětici přál, aby jim někdo rozbil držku, to jo. A ten konec je přece jen dost přestřelenej, né že ne. ()

decouble

Spíš než jako nadsazená podívaná o sámoškovejch vopruzácích mi to připadalo jako film, který by tihle burani natočili sami o sobě, takový manifest buranství. Ze začátku se mi to zdálo docela vtipný, postupem času to ovšem začne s humorem dost pokulhávat (úměrně k tomu jak bobtná přestřelenost zápletky), opakovat stejné vtipy (např. nárazy autem) a v druhé polovině to už spíš připomíná soutěž o to, kdo je tady ten nejneschopnější idiot. Úplně ke konci, v té nejakčnější pasáži mi to dokonce připadalo jako vyložená nuda...A takové ty rádoby vtipné záběry z natáčení v závěrečných titulcích jen podtrhly to, jaký je tenhle film chujovina. ()

JohnMiller

Absurdná komédia u ktorej úplne chápem chváli až do neba aj naopak úplnú, čistú nenávisť. Mne sa buranský humor takéhoto sockárskeho beerdrinkerského charakteru páčil. Nadávky, ich oblečenie, účesy, všetko bolo tak primitívne ale tak zábavné, že som sa čudoval sám sebe pri niektorých výbuchoch smiechu ktoré Americké fekálne komédie u mňa proste nedokážu vyvolať. ()

K.B.L.

Víc dementní komedii jsem v životě neviděla. Tady jde dát buď za odpad, nebo za pět. Tento styl humoru ve své podstatě nenavidím, ba jím přímo opovrhuji, ale v tomhle filmu mě naprosto rozštípal! Hlavní hrdinové vypadali jako retardi od přírody, nikoli nuceně, vtipy byly nečekané, přemrštěné, urážlivé, morbidní, opakované, ale v součtu dokonalé. Tam, kde by člověk čekal nějakou ubohou narážku, či pokus o vtip, nebylo nic a tam, kde nic nečekal, dostal nálož idiotského humoru, kde prostě nejde nebýt šokován a pokud ve vás dřímá dušička blackhumoristy, tak vřele doporučuju. ()

Hamaradža

Ako sa na takéto scenáre zháňajú peniaze? :) Lobotómia, ktorej chýba napríklad Dupieuxova sofistikovanosť. Ale zato celkom príjemná - spolumasochistom odporúčam príšerný Slovenský dabing, ktorý filmu dodáva ďalšiu rovinu brakovosti. ()

Petroff

Neuvěřitelně špatnej film pro buzny, píčo!! By mě fakt zajímalo, čemu se na tom lidi smějou? Že ti kreténi vypadaj jak fotbalisti z 80.let? Ach tak... mě na celý tý taškařici nejvíc rozesmívala dikce slov [homo] a [cunt]. Ale postavit na tom film? Popravdě se tak trochu zdráhám to filmem nazývat. ()

TheDon

Šílená jízda pěti trotlů zaseklejch někdy v 90tým roce. Je to nehorázná úchylárna, hovna po zdech, sociální dávky, Rikkert a jeho stoletá Manta (to auto jsem vždycky chtěl), a hlavně nejinteigentnější kamioňák co jsem kdy viděl. Na řadu přijde i pár průstřelů těla, dokonce i hlavy. Pro člověka,kterej se chce pobavit a nechce u toho moc přemejšlet, nebo spíš vůbec, ideální film. Občas je to potřeba. 75% P.s: hudba Junkie XL (třeba novej MAD MAX ) ()

M.i.k.e

těžká zběsilost,která balancuje na hranci povedené parodie a totální demence a kterou ne každý dokáže zkousnout.Těžko tohle s něčím srovnávat.Žádná podobná úchylárna asi neexistuje...60% ()

MrPierc

Banda pěti kreténů ztratila práci, podpora vyschla a jejich IQ se nezvedlo z dosavadních 40 bodů. Kreténi ale znají svoje práva. Mají právo na život, na píchání, lepší jídlo pro svého psa, pivo v plechovce i na kvalitní fastfood stravu. Svojí zastydlou pubertu hrdě stvrzují nezastřiženými vlasy ve stylu 80. let + ofina. Blbost těchto pěti nezná mezí a oni musí zachránit své rodné městečko. Primitivismus vyšlechtěný do vyšší úrovně :-) ()

Abes

Tady se nezastavuje před ničím. Těžko tyhle lemply k něčemu přirovnávat. Napadá mě šílenec s nunčakama z filmu Přízračný svět (ghost world), řízlý videoklipem s beastie boys http://youtu.be/evA-R9OS-Vo a možná trochu Jack-Ass. Opravdu nevím o ničem jiném, co by mohlo podobným způsobem pobuřovat a zároveň pobavit. Možná snad jen Family Guy ale to je vlastně seriál pro předškolní věkovou hranici. Nepříjemné scény např. s pejskem jsem ochotný překousnout, tohle bylo TURBO! Neopakovatelná záležitost, KUT! ()

MA.KI

Debilní satira? Přestože mi tento druh humoru není blízký, spíše naopak, vyloženě odpad se dát zdráhám. Občas konání této nizozemské partičky debilů (= lidí stižených debilitou) bylo skutečně vtipné a občas satirické momenty byly skutečně trefné, nicméně když to vezmu globálně, není to z mého pohledu doporučeníhodný film. ()