Reklama

Reklama

Série(6) / Epizody(37)

V rodině Goodmanových je páteční večeře něco jako nedělní oběd: stačí ubrat dva dny, přidat jeden chod a máte jasnou představu, o co běží. Pro bratry Adama a Jonnyho je páteční večeře nezbytné zlo - nezbytné, protože dostanou najíst a zlo, protože zkrátka musejí strávit večer s mámou a tátou. Ne, že by jejich rodiče nebyli báječní, jenže táta hltá kečup přímo z láhve, máma je posedlá televizním pořadem o vaření a babička se po domě promenáduje v nových bikinách...
(HBO Europe)

(více)

Recenze (31)

geklon 

všechny recenze uživatele

Mě to stále nějak uchází. Sice je to relativně vymazlené, scénky jsou hezky promyšlené a ve správnou chvily se to všechno nějak posere a na jednom místě se najednou celá rodina navzájem votravuje a překáží si a to je smyslem celého tohohle úsilí. Do toho ten mistr podivínů, pošahenej pan Flanders. Ale mě to moc neba...... tak za snahu a za docela řemeslně zmáknuté situační vypointování. ()

Firebug 

všechny recenze uživatele

Není to největší seriálová pecka pod sluncem a kultovka už vůbec ne... Je to JEN hodně příjemná a vtipná taškařice, která se i relativně často opakuje, ale vzhledem k námětu (každý díl je páteční večeří u rodičů) to snad nemůže být jinak. Sourozenci se možná chovají příliš dětinsky, ale jejich nahluchlej fotřík je fakt borec! Postavy jsou zkrátka hodně výrazné a trochu déle mi trvalo, si na ně zvyknout - nakonec jsem si je ale oblíbil. ()

Reklama

Thomick 

všechny recenze uživatele

No to je tragédie, tohle bude dost možná nejvíc přeceněnej britcom tady. Na druhou stranu, ono vlastně neni divu - po americku dělanej humor, stupidita na každym rohu, tuna bezpředmětných nadávek; tak nějak jsem si už zvykl, že na tohle český diváci sitcomů slyšej. Bohužel (respektive bohudík) mně takovej Birdův "sarkasmus", vyjádřenej možná tak nespočtem urážek a neustálym přimíchávánim čehosi do bratrova pití, nebude imponovat nikdy v životě - to bych snad musel svuj smysl pro humor kompletně převrátit naruby. Jediný pozitivum Friday Night Dinner nakonec představuje Mark Heap, kterej se pro role vyšinutců normálně musel narodit (Spaced!). To samotný mě ale dál než za třetí díl nepustí. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Nevkusné. 1) S jinak docela pěkným sitkomem mám trochu problém, protože jeho vtipy občas překračují mou toleranci nevkusu. Shit on it!_____ 2) Vystupují zde 27letý Simon Bird ("Hnusák" Adam s brýlemi), 23letý Tom Rosenthal ("Pošuk" Jonny), zdaleka nejlepší postavou je 54letý Mark Heap (Jim). O psu Wilsonovi nemluvě. Hello Jackie. You look nice. Věk uvádím k uvedení první řady. Zhlédnuto vše._____ 3) Výstižný koment: Margerie***. ()

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Není to klasický britský absurdní humor, za což jsem rád, protože ho moc nemusím. Zajímavé postavy a dobrý vtip tomu určitě neschází. I když je jen několik dílů, tak se občas určité situace opakují a trochu to kazí dojem. Jak si tu většina pochvaluje postavu souseda Jima, tak já jsem úplně opačného názoru, je to nejotravnější postava seriálu a bez něho by to bylo ještě lepší. ||| Po druhé sérii zvyšuju na maximum, takhle se pobavím jen u málokterého seriálu či filmu. Jim je pořád jak osina v prdeli, ale jinak je to výtečná zábava. ||| Čtvrtá a pátá série si drží dobrý standard. Nejlepší je stále fotřík. ()

Galerie (153)

Zajímavosti (1)

  • V 5. epizodě 3. série se v roli slepého ladiče piana Mr. Greencocka objevil britský komediální herec Liam O'Carroll, který si již předtím zahrál menší roli slepého kněze v seriálu Father Ted (od r. 1995). (bubun)

Související novinky

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter

05.04.2021

Ve věku 55 let včera v noci opustil filmový svět britský filmový, televizní a divadelní herec Paul Ritter, jehož si většina diváků čerstvě vybaví z veleúspěšné minisérie stanice HBO Černobyl, kde…

Reklama

Reklama