Není to klasický britský absurdní humor, za což jsem rád, protože ho moc nemusím. Zajímavé postavy a dobrý vtip tomu určitě neschází. I když je jen několik dílů, tak se občas určité situace opakují a trochu to kazí dojem. Jak si tu většina pochvaluje postavu souseda Jima, tak já jsem úplně opačného názoru, je to nejotravnější postava seriálu a bez něho by to bylo ještě lepší. ||| Po druhé sérii zvyšuju na maximum, takhle se pobavím jen u málokterého seriálu či filmu. Jim je pořád jak osina v prdeli, ale jinak je to výtečná zábava. ||| Čtvrtá a pátá série si drží dobrý standard. Nejlepší je stále fotřík.(5.3.2012)

Low expectations - high results. Raz za týždeň sa táto rodinka stretne pri spoločnej večeri, a zakaždým to stojí za to. Jednoduchý koncept, z ktorého tvorcovia vyťažili naozaj maximum - tempo je svižné, gagy svieže (a zároveň prirodzené), Greigovej dlhé vlasy pristanú (určite by sa mala vykašľať na svoj klasický zostrih, ktorý ma neskutočne znervózňuje). Heapov podivín bojaci sa vlastného psa je skvelou čerešničkou na torte. Teším sa na druhú sezónu!(31.1.2012)

Skvělý seriál, ve kterém se sice v každém díle opakují pořád ty samé vtipy, ale neplatí u nich pravidlo "Opakovaný vtip není vtipem." Při sledování každého dílu jsem se téměř v kuse smál. Může za to hlavně Jim, což je asi ta nejkomičtější seriálová postava, kterou znám. Hned po něm mě dostává hluchý, polonahý Martin a jeho "černé" vtipy, kterým se směje jen on sám. Jediná chyba tohoto seriálu je, že má jen 13 dílů. 1.série: 100% - - - 2.série: 100%(15.4.2014)

• slunicko2

Nevkusné. 1) S jinak docela pěkným sitkomem mám trochu problém, protože jeho vtipy občas překračují mou toleranci nevkusu. Shit on it!_____ 2) Vystupují zde 27letý Simon Bird ("Hnusák" Adam s brýlemi), 23letý Tom Rosenthal ("Pošuk" Jonny), zdaleka nejlepší postavou je 54letý Mark Heap (Jim). O psu Wilsonovi nemluvě. Hello Jackie. You look nice. Věk uvádím k uvedení první řady. Zhlédnuto vše._____ 3) Výstižný koment: Margerie***.(6.2.2019)

• Thomick

No to je tragédie, tohle bude dost možná nejvíc přeceněnej britcom tady. Na druhou stranu, ono vlastně neni divu - po americku dělanej humor, stupidita na každym rohu, tuna bezpředmětných nadávek; tak nějak jsem si už zvykl, že na tohle český diváci sitcomů slyšej. Bohužel (respektive bohudík) mně takovej Birdův "sarkasmus", vyjádřenej možná tak nespočtem urážek a neustálym přimíchávánim čehosi do bratrova pití, nebude imponovat nikdy v životě - to bych snad musel svuj smysl pro humor kompletně převrátit naruby. Jediný pozitivum Friday Night Dinner nakonec představuje Mark Heap, kterej se pro role vyšinutců normálně musel narodit (Spaced!). To samotný mě ale dál než za třetí díl nepustí.(30.3.2013)

• - V 5. epizodě 3. série se v roli slepého ladiče piana Mr. Greencocka objevil britský komediální herec Liam O'Carroll, který si již předtím zahrál menší roli slepého kněze v seriálu Father Ted (od r. 1995). (bubun)