poster

Assassin's Creed: Ascendance

Animovaný / Krátkometrážní / Akční

Kanada, 2010, 14 min

Režie:

Laurent Bernier
 • TetherSaw

  Takovéhle "filmové" počiny by vůbec neměly být hodnoceny podle toho jak se komu líbí (podle mne to ani nemá co dělat v databázi CSFD), protože je to jen krátký animáček určený pro fanoušky herní série. Označil bych to spíše bonusovým videem ke hře (alespoň nechápu, proč to tvůrci takto nevyřešili). Nicméně jak jsem již řekl takovéhle věci by vůbec neměli být hodnoceny , nějakého fanouška série to může přesvědčit k ignoraci tohoto videa, které ještě neviděl , a přitom je to fajn a především to zase trošičku rozšiřuje příběh série-záležitost čistě pro fanoušky, nikdo by to neměl hodnotit.... PS:Ano, jsem fanouškem série..... Nothing´s true, Everything´s permitted!(24.8.2012)

 • Fingon
  ***

  Zajímavé, že tu ještě nikdo nepoznamenal, že film samotný má jen asi sedm minut a druhá polovina je making of:) Ale obojí je zajímavé a jako návnada k hraní her ze série Assassin's creed to myslím funguje, protože jsem na to dostal zrovna chuť:)(27.6.2011)

 • JohnCZ
  **

  Mnohem slabší než předchozí Lineage. Nakresleno je to pěkně, animace jsou však dost slabé. Což by mi žíly netrhalo, kdyby to mělo pořádnej příběh. I když je to Assassin, je to snímek (jestli se tomu tak dá říkat) na zkouknutí a okamžité zapomenutí. Hvězdu za animaci a hvězdu za krásnou hudbu Jespera Kyda (kterou si ale ve filmu moc neužijete).(1.12.2011)

 • Chrustyn
  **

  Assassins Creed je nejen vynikající hra ale i výborný námět na filmové zpracování. Tento animovaný minifilmeček, však nevyužívá potenciálu hry a popravdě s hrou samotnou, mnoho společného nemá.(12.10.2011)

 • MonaSax
  ***

  Miluji tu hru, pro fanoušky je povinnost toto zkouknout. Přála bych si, aby udělali celovečerní film. Aspoň, že teď se těším na Revelations.(8.10.2011)

 • - Film byl vydán ke hře „Assassin's Creed: Brotherhood“ a odehrává se současně s dějem hry. (TwoFace)