Reklama

Reklama

Fast and Loose

(pořad)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Nový britský pořad Fast and Loose je celý založen na improvizaci. Několik mimů a komiků sedí ve studiu s moderátorem a dostávají od něho nejrůznější úkoly, které musí plnit. (kopca)

Recenze (32)

sulimo 

všechny recenze uživatele

Tohle chce hodně dobrou znalost angliny, abyste vychytali všechny vtipy a narážky a stejně to nakonec stačit nebude, jinými slovy musíte být anglán jak vyšitý, což samozřejmě očividně nejsem ani zbla. I tak se ale pobavíte mimořádně, je to prostě bomba a nevyhnutelně si při tom říkáte, jak by to vypadalo u nás....no mělo by se to tu určitě zkusit, jelikož tohle prostě funguje. ()

ataman329 

všechny recenze uživatele

anglický humor v plnej pohotovosti. oveľa vtipnejšie, ako naša, či česká partička. neubránim sa však pocitu, že to improvizované nie je a že každý diel má predom stanovený scenár. alebo žeby boli až takí dobrí? každopádne skvelá zábava. "you are beautiful, as a picture. unfortunately, it´s a picture of shit." ()

Reklama

m.a.t.o. 

všechny recenze uživatele

Tak tomuto vravím zábava. Dangl aj s celou svojou Partičkou sa môžu ísť strčiť do análneho otvoru. Vtipné, úderné, nevtieravé. A týpek, čo robí Interpretatvie Dance je fakt talent, taký druhý Rowan Atkinson. Treba vidieť. Zatiaľ hodnotím opatrnejšie, pretože som videl iba štyri videá. Snáď chlapci a dievčatá na videacesky.cz pridajú do budúcnosti ešte ďalšie, pretože toto by som iste bez titulkov nezvládol :) ()

P. J. D. 

všechny recenze uživatele

Vcelku povedený pořad, který se oprávněně těší dobrému hodnocení nejen u nás, ale i v zahraničí. Partička by se od něj mohla hodně učit a nejenom jej a jemu podobné prachsprostě vykrádat a obohacovat se tak na nich za pomoci jakýchsi opičích skřeků. Ale kvůli Partičce tu nejsme. Tenhle pořad má hlavně dynamický spád v kontrastu se stupňovitostí komičnosti, což se rozhodně cení, protože něco takového není jednoduché. Zároveň má ale i specifický druh humoru, což je možná kamenem úrazu u mého hodnocení. Mnohé gagy a vtípky jsou totiž směřovány ve směsi na Británii a Ameriku, v čemž mi u nás nejsme moc zběhlý (alespoň ne já). Právě proto některé vtípky nechápu a připadají mi tak trapné. Právě to bohužel strhává na hodnocení, protože tak nemůžu říci, že by pořad byl dokonalý. Proto čtyři hvězdy. ()

Splasher 

všechny recenze uživatele

Od producentů Mock the Week, takže to bohužel moderuje prkenný Hugh Dennis, co ani neumí pořádně číst z autocue. Ano je to lepší než česká a slovenská Partička, ale taky o dost horší a strojenější než Whose line is it anyway. Interpretační tanec pobaví - doporučuju poprvé zhlédnout bez zvuku a hádat (bez šance) a napodruhé si užít "interpretaci děje písně" se zvukem. ___ Negativní kritiky + slabá sledovanost na BBC 2 = Malá šance na druhou řadu. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama