Krimi

(pořad)
  • Slovensko Krimi Noviny

Spravodajská relácia Krimi noviny prináša na televízne obrazovky obsiahlu ponuku príspevkov krimi žánru. Zločiny, nehody, nespravodlivosť, stratené osoby - nič z toho neujde reportérom TV JOJ, ktorí témy na svoje reportáže hľadajú v každom kúte Slovenska. Krimi noviny však nie sú len o tragických udalostiach, ale predstavia divákom aj skutočné príbehy ľudí, ktorí sa starajú o naše bezpečie a dostane sa aj na veselšie príspevky. (TV JOJ)

RigorMortis odpad!

Spravodajstvu našich bulvárnych televízií som dal zbohom už dávno. Dosť, že klasické noviny prinášajú ovčanovi namiesto normálnych informácií konskú dávku vrážd, násilia a pseudocelebrít (a občas nejakých tých šteniatok), treba toho ešte viac... Ako povedal môj známy, "to sú noviny, pri ktorých proste vypneš mozog a pozeráš." Len je škoda, že si ho mnohí ešte stále nechajú takto vymývať. Aj Odpad je pre túto stoku pozitívnym hodnotením, no horšie sa žiaľ dať nedá. ()

MM_Ramone odpad!

Ďaľší z publicitických zvratkov súkromnej, slovenskej televíznej stanice JOJ. Takže ak nemáte dosť vrážd, násilia, smrteľných úrazov, dopravných nehôd, tragických udalostí, ľudského utrpenia a zúfalstva, tak sa môžete, ešte pred ich hlavným, večerným spravodajstvom, čo vysielajú o pol ôsmej večer, naladiť týmto krvavým bulvárom, ktorému hovoria "Krimi Noviny". Správy televízie JOJ smrdia ako hnoj. Je to medialny odpad! ()

Anderton

TV JOJ stavila vo svojom profilovaní na kriminálnu nôtu. Vysiela všemožné variácie každej CSI a podobne ladených seriálov a tak usúdila, že ak si na ne divák zvykne, potešia ho aj špeciálne krimi noviny, ktoré sa potom viac menej odvysielajú aj vo večerných správach o pol hodinu. To už mohli nasadiť radšej nejaký sitcom. Najlepšie s nejakým vtipným policajtom. ()

janesX

Kriminalita na Slovensku stúpa a tak tomu bude ešte ďalších x desaťročí, o tom niet pochýb - to pre nás pripravila vláda, vládnuca proti ľuďom, a zaistila to tak, že nás z toho ani žiadna Európska únia nevytiahne. Že ľudia začnú prichádzať o byty a sťahovať sa do garážov sa už tiež začalo potvrdzovať, a začne sa aj o zániku slovenského národa, pretože to nám tu za posledných minimálne dvanásť rokov už nezvratne pripravili, zatial čo si napchávali vrecká z eurofondov a zo štátnych.. Myslím ale, že toto nie sú tie dôvody, kvôli ktorým prišla Tv JOJ (premňa inak odpad televízneho vysielania vôbec - len pozri na zfarbenie TV JOJ na csfd/televize ), so spravodajskou reláciou Krimi. Ale bol to predsa len dobrý ťah, keďže tu doposiaľ nič podobné nebolo. A u mňa je to jediný dôvod, prečo som túto stanicu už dávno nevymazal z môjho TV. ()

borec999 odpad!

Na klasických novinách sa dá oceniť aspoň to, že sa mimo iné dozviete čo podstatného sa deje v svete či u nás doma, ale toto? Havárie,vraždy,znásilnenia a rôzne iné trestné činy z kútov Slovenska. Smutné a tragické, áno. Ale čo sa zmení v mojom živote keď viem, že 21 ročný mladík prepadol 80 ročnú starenku v Humennom a okradol ju? Nič. (Ne)povinná dávka depresie a tragédie, ktorú (neviem či si to viacerí zástupcovia staršej generácie uvedomujú) NEMUSÍTE každý deň povinne o 19:00 absolvovať. 0% ()