Třetí pokračování „Paniček“ si posvítí na radosti i strasti života v nablýskaných čtvrtích Atlanty. Těšte se na holčičí bitky, kariérní průšvihy a další drama. (Netflix)

MM_Ramone odpad!

Rád by som videl "Skutočné paničky" niekde na zanedbanom predmestí v spoločnosti nafetovaných negrov z miestneho gangu. Alebo keby tak do úmoru makali v nejakej uranovej bani. Óóó, alebo by som ich zavrel so starými, nadržanými lesbami do prísnej ženskej väznice. Alebo ešte lepšie; predať ich do háremu zvrhlého arabského šejka. To by mohla byť velice zaujímavá reality show. Iste by si tie hlúpe, silikónové fifleny vyskúšali nové zážitky. To by za jednu, možno i dve, hviezdičky stálo. Ale v tejto forme je to jednoznačný odpad!" - Komentáre zhruba v tomto znení som zverejnil pri dvoch podobných tituloch, "Skutočné paničky z Orange County" a "Skutočné paničky z New Yorku". Avšak na tieto čierne, snobské svine z Atlanty je i to málo. Tým by som predovšetkým doprial, aby si ich zobral do parády Ku-Klux-Klan. Rýchle by spoznali, kde je ich miesto. To by bola zaručene hodne drsná show. Bieli muži v bielých hábitoch by dozaista dokonale upratali tento atlantský odpad! ()

KapitanKuraz odpad!

Real Housewives of Atlanta, alebo po našom, neskutočné piče z Atlanty. Amícke afektované cigane, otŕčajúce svoje tlsté rite a botoxové ksichty v tévé, bože ako sa toto mohlo dostať až ku nám. Jediné na čo je táto neskutočná reality show dobrá je momentálne budíček. Návod: nechám telku nech ráno o 5:30 pustí túto neprekonateľnú pičovinu, momentálne bežiacu na joj plus a ovládač odnesiem na hajzel. keď ma to ráno donúti vstať mám dve možnosti, šmatrať vzadu na telke kde je vypínač a otrieskať si hlavu o policu čo je nad telkou, alebo ísť na hajzel a to už pustím rovno aj bobana a hodím sprchu a to uz som ready to go. ()