poster

Man America

 • USA

  Somebody's Hero

 • Slovensko

  Man America

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2011, 77 min

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • MiniRecenze
  *

  Proč?Prozraďte mi proč?....Proč natáčí takové filmy,takové ""kvality".Co z toho mají?Je to snad systém praní peněz?....Tyhle otázky si budete klást u tohoto snímku,který je tak zoufale nudný.Slovo zoufalý bych v tomto případě použil jako pochvalu.Komedie?Ani omylem!Rodinný?Rodinní příslušnici by se s Vámi přestali na nějakou dobu bavit.A romantiky zde taky není,jenom slabší klišé.Příběh+scénář je špatně,herci jsou špatní,prostě vše,ale zase na druhou stranu Vás dokonalé uspí.Takže ,pokud se chcete podívat,přejí Vám: DOBROU NOC!!!(7.2.2013)

 • Tommassi3
  **

  "To není kostým !! Kostýmy jsou pro šašky.. To je uniforma !!"(3.9.2015)

 • ecceHOMMO
  **

  Ak čakáte niečo ako filmové prevedenie komiksovej predlohy, fantasy, ala superman/ spiderman...tak budete neskonale sklamaný. Film nie je v žiadnom prípade nič z toho. Je to obyčajný film televíznej kvality, poukazujúci na to, že hrdinom sa môže stať ktokoľvek, i ten najobyčajnejší človek. Stačí len aby nám okolie a veci ktoré sa v ňom dejú neboli ľahkovážne. "Superhrdina so super schopnosťami existuje v rozprávkach - toto je film."(27.1.2013)

 • Wallis3
  odpad!

  Proč odpad!? Protože i přes můj pitomej zvyk dokoukat kdejakou kravinu, tohle se fááákt nedalo!!!?(16.3.2019)

 • Nathaniell
  ****

  Pracuje jako novinář, ovšem jeho kostým je kombinací supermana a největší nadávky ze studia Mrvel (kapitán homokokot). Kdo to je? No přece Man America. Narozdíl od svých vzdálených teplých příbuzných se však on pohybuje v dost reálném světě, kde pravé hrdinství chce víc než jenom uplý tanga, lubrikační gel a nabroušený péro jednoho (už naštěstí) zesnulého Staníka. Tady si toiž nejen užijete hrdinství, ale i následně nesete to špatné. Lehce a nenuceně natočený film, určený k tomu, abyste si hodili nohy na stůl a nečekali Nabroušenýho superhýrou ničícího vesmíry po miliardách. Tohle je totiž ležérní, lehce nadlehčená realita v komorním duchu. Takže dávám (lehce nadlehčené) 4*(5.1.2019)

 • hajner
  ***

  Lacné, televízne ale vcelku zábavné a sympatické. Lacná napodobenina akčných komixových superhrdinov. Ale v podstate som sa nenudil a hlavný hrdina bol sympaťák a miestami som sa aj pousial.(6.4.2013)

 • omega_SK
  odpad!

  Otrasna traposina najpodradnejsej kvality. Radsej dookola komunisticke pondelkove inscenacie ako toto tu.(25.1.2013)