poster

Mai peurinseseu (TV seriál)

 • Jižní Korea

  마이 프린세스

 • anglický

  My Princess

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2011, 16x? min

 • Nijura
  ****

  Tneto seriál začal poměrně dobře. Hlavní dvojice se mi líbila a našly se zde i postavy, které jsem nesnášela. Ovšem, čím více se dorama blížila k závěru, tím více příběh začal postrádat smysl a jediné co jsem sledovala byla ústřední dvojice. Dialogy byly poměrně slabé a místami byla tato dorama celkově dost nepřehledná a strašně předvídatelná. Také se již stává zvykem, že se mi moc nelíbí konce doram. Normálně bych asi dala jen 3* za herecké výkony, to zase musím ocenit, a za Song Seung Heon-a. Čtvrtou hvězdičků dávám za píseň "Sunset" od Every Single Day. Instrumentální verze je naprosto dokonalá!(25.4.2013)

 • Galeana
  ***

  Hlavního tématu (nález ztracené princezny) tohoto seriálu jsem se hodně bála...no nebylo to tak hrozné. Lee Seol a Hae Young jsou vážně moc hezký pár a také se mi docela líbila osobnost Lee Seol (ta naivita na začátku asi musela být a nakonec nám princezna díkybohu vyrostla...). Jinak mě to ale zas až tak nebavilo....Sountrack nestál za nic a všichni cestovali tak moc, až jsem se začala ztrácet. :)(8.9.2011)

 • iNKa 1104
  ****

  Kardinální otázka po shlédnutí druhého korejského seriálu > Kde jsou takovýhle úžasní mužští?!? Je to jen řečnická otázka - já vím - v korejských seriálech. Charakter, umění se něčemu postavit a něco řešit, pevnost, schopnost vydržet nepohodlí a vytrpět bezpráví, "vzit to na sebe" ... v tomhle všem úžasná přehlídka postojů, které šlechtí. Nejprve oddychovka a výuka korejštiny, posléze téměř posedlost... On je to vlastně tak trochu dětský seriál, pohádka a telenovela, ale co dodat: mám pro ně prostě slabost, oni jsou neuvěřitelní!(17.11.2012)

 • Moiraine
  *

  Po dlouhé době se opět dostavilo velké zklamání. Tenhle seriál u mě neměl šanci už jenom kvůli hlavní hrdince. Její mentální vývoj se zastavil ve dvanácti letech, takže celých šestnáct epizod se chová jak sobeckej rozmazlenej fracek. Navíc kdyby měla v hlavě ještě o trochu víc prázdno, bylo by vidět skrz. Každá blbost by měla mít nějaké meze. Nejen, že její chování bylo dost často hodně nelogické, ale ona nebyla schopná pochopit důsledky nejjednodušších rozhodnutí - a pak se tvářila strašně ublíženě. Co to ale vypovídá o potencionálním chaebolovi, který za ní pálil. Budiž mu alespoň ke cti, že až na minimum výjimek, si držel nějakou důstojnost. Scénáristi se tentokrát nepředřeli - příběh slabý, postavy taktéž.... Nebyli schopní ani ukončit všechno, co začali. Ta jedna hvězdička je za předposlední epizodu, u které jsem se docela pobavila, a za fakt, že to není tak strašné, aby se to nedalo dokoukat (ale jenom těsně).(17.9.2012)

 • Vavča
  **

  Vždycky zamrzí vidět áčkové herce v béčkovém námětu, nebo spíše nedopracovaném scénáři, který na mě působí dobře do dílu 8, pak se to ovšem nesmyslně komplikuje a hroutí, těžko se v tom vyznat o co tvůrcům šlo. Kim Tae-Hee přitom se svojí visáží a šarmem alá Audrey Hepburn má charisma, stejně tak krasavec Seung-heon Song, který umí podat přesvědčivě svůj charakter bohatého ambiciózního muže v konfliktu se svým svědomím, cíly. Já to nechápu, ze začátku dobrá premisa, vtipné situace, vypointované dialogy, humor, je tam napětí, chemie mezi hlavní dvojicí skvělé a pak to jde celé do kopru nesmyslnými, umělými zvraty, veletoči, které vlastně nic neřeší, ach jo.(26.10.2015)