Tron: The Next Day

Kurt Mattila

Daft Punk

Scénografie:

Sonja Kroop

Maly pridavok k Tron Legacy. Zaujimavo pripravuje podu pred pokracovanim, ktore sa zacne natacat asi az v 2014. Este predtym nas ale tento rok caka animovany 10-dielny serial TRON: Uprising, ktory nam odhali, co sa dialo medzi dvoma celovecernymi filmami. Fajn, ze sa v tomto kratasi objavili hlavne postavy z Tron Legacy.(10.4.2012)

Pro někoho neúčelné ba dokonce zbytečné,já uvítal tuhle malou vsuvku k připravovanému pokračování s naprostým nadšením.Škoda že plných deset minut jsme jen u keců,ale každý kdo miluje Trona jako já to musí ocenit.Ta atmosféra chcala i z tohodle krátkometráže jako voda z prasklý přehrady......Flynn Lives!70%.(5.10.2011)

Jediný smysl tohoto kraťasu je připomenout se svým fanouškům a trochu je poškádlit. Což se myslím docela povedlo. A až na posledních zbytečných "hraných" cca 3 min., které do toho moc nezapadaly, se mi to docela i líbilo. Snímek se trochu veze na úspěchu paradokumentů. Leč působí dost zmateně. Tron: The Next day se myslím nezapíše ani tak do filmové historie, jako spíš do historie virální reklamy.(2.7.2012)

Fajnový krátky shot je akýmsi premostením medzi prvým dielom a pokračovaním, ktoré pravdepodobne bude niesť názov Flynn Lives. CHCEME VIAC!!! K zhliadnutiu tu: http://www.dailymotion.com/video/xhkp04_tron-the-next-day-flynn-lives-revealed-tr3n-teaser-1_shortfilms(28.4.2011)

• NORDEN

Pôvodný TRON z 82 roku bol revolučný ako svojím obsahom tak grafickým stvárnením. TRON Dedičstvo bol po grafickej stránke pastvou pre oči no obsahom a scénarom trochu pokrivkával. A The next day mi príde ako vytláčanie šťavy z už 2x vyžmýkaného citróna. Celý tento minifilm na mňa pôsobí dojmom lacnej tvorby niekoho kto vie robit s movie makerom. Podobných amatérskych videí je na Youtube plno, akurát s tým rozdielom že narozdiel od toho tu, maju niektoré aj dej. Toto je niečo medzi prezentáciou fotiek z oboch predchádzajúcich Tronov spojených do nesúvislého celku a niečim čo je akože dokument, ibaže ním nieje. Viete si to predstaviť v 2 hodinovom vydaní? :) Ja nie.(24.4.2012)

• - Bruce Boxleitner a Jeff Bridges jsou jedinými herci, kteří si zahráli v obou předchozích filmech Tron (1982) a TRON: Legacy 3D (2010). (R´Hell)