Eurovision Song Contest 2011

• Slovensko Eurovision Song Contest 2011
všechny plakáty
Hudební / Soutěžní
Německo, 2011, 115 min

Priamy prenos zo semifinálových kôl a finále 56.ročníka medzinárodnej piesňovej súťaže o Veľkú cenu Eurovízie, ktoré sa koná v nemeckom Dusseldorfe. (oficiální text distributora)

Marek1991

Bolo to bláznivé, skoro ako vždy posledné roky. Bolo to veľkolepé, komerčné, no mínusy vnímam rovnako, ako som to napísal k ročníku 2012, kde neuspel náš spevák Miroslav Šmajda. Tu sa v nie veľmi dobrom svetle predstavilo naše ženské spevácke duo Twiins, kde sa ukázalo, že krása a dráždenie mužskej časti publika odhaleným telom a vykúkajúcim spodným prádlom, nie je podstata úspechu ani v megaafektovanej, umelej a vo svojej podstate dosť primitívnej zábavke plnej lobingu, akou je Eurovízia v súčasnosti. Opäť som si našiel piesne, ktoré sa mi páčili, ale ono je to všetko vlastne len taký komerčný pop a rock, prípadne bláznivý folk. Eurovízia má toľko chýb, že jej pozitíva akoby sa pri nich strácali, táto v Nemecku nebola výnimkou. Toho pocitu, že rozhodnuté bolo zrejme už dávno pred súťažou sa rozumnému človeku ťažko vyhýba. ()

Mr.Bulanek

slaby rocnik slabsi nez minuly vetsina mych sympatizantu nepostoupila. pro ostatni proc tady pisete vysledky z finale :-( kdyztak je nejak oddelte nebo napist SPOILER ()

Darckol odpad!

Čistá komercia, túžba a cieľ čo najviac šokovať, speváci čo ani nie sú spevákmi, ale akýmisi šaškami... Toto je už naozaj fraška. 1,0/10, lebo občas nejaký týpek predsalen prekvapí. ()

hero_bk

Azerbájdžán ani není v Evropě. Navíc byli v celým finále bezkonkurenčně nejhorším vystupujícím - v roce 2012 velkej bojkot soutěže. Uvidíme se v roce 2013, Eurovize. ()

viper65

Čo sa týka moderátorov, pódia, scény, Green room-u, svetiel jinglov a grafiky bezkonkurenčne najlepší ročník! Pri pesničkách to už bolo miestami cíteľne horšie, ale prvý dojem a hlavne "WOW EFFECT" perfektný! ()