• phoebe.h2
  *****

  The Voice je originální. Záleží pouze na vašem hlasu, porotci jsou k vám otočeni zády. Každý rok se najdou zajímavý a kvalitní soutěžící, ale to, proč je Voice natolik dobrý, je právě porota. Tahle čtyřka se skvěle doplňuje, jde vidět, že si spolu rozumí a často mezi nimi vznikají vtipné situace. Plusem je i bromance mezi Adamem a Blakem, která umí vykouzlit úsměv na rtech. Třetí řada změnila celkem pravidla a žádný kouč nemá své místo ve finále jisté. Tím lépe, konkurence je pořádně vysoká a vyřazovací díly jsou pak velmi intenzivní a napínavé. Již kvůli čtveřici koučů stojí Voice za sledování, protože ti ze soutěže udělali něco víc, než jen další pěveckou reality show, kterých je mraky.(1.2.2013)

 • anaon
  ****

  Asi nejlepší formát pěvecké soutěže, který jsem zatím viděla. Nejzajímavější byly první díly s "blind auditions", za velké plus považuji, že soutěžící byli už předvybraní a skoro ve všech případech šlo o zajímavé lidi, kteří zpívat opravdu uměli. Takže žádná otravná a trapná looserovská vystoupení. Soutěžící vypadávají až drasticky rychle, takže svého oblíbence si moc neužijete, na druhou stranu to má zase spád. Pochválit musím i za výběr písní, které se občas objeví i ve velmi netradičním a zajímavém pojetí. Výborně vybraní jsou i porotci, ale trochu překvapivě se mi jako nejslabší článek zdá Christina Aguilera. Zato Blake mi přijde do soutěže zainteresován nejvíc, ani bych do něj neřekla, že to bude tak prožívat :) Už se těším na další řadu.(16.6.2011)

 • Georgiana
  ***

  The Voice! Tak tohle se prostě povedlo, skvělý originální formát na NBC, který oprášil všechny ty nudné pěvecké soutěže a postavil pravidla netradičně, kde rozhoduje opravdu jen zpěv. Tak jako Američani prožívají volby, tak jsou hysteričtí a emociální i všude jinde a to dělá z téhle americké verze tu nejlepší. Všichni z poroty jsou charismatičtí a ačkoliv Aguileru nemám v lásce, nějakým způsobem si mě tady docela získala. Adam ten to opravdu někdy hezky prožívá :D /..a vůbec v téhle soutěži se zpěváci neprotloukají sami, ale je skvělé, jak jim vedoucí týmu osobně pomáhají - chtějí přece vyhrát ne :P?!/. A miláčkem je samozřejmě Cee Loo s jeho úžasným mazlíčkem =D. Minulý ročník byly opravdu neskutečné pěvecké výkony až z toho mrazilo.. A tak jak většinou u obdobných soutěží, čím blíže ke konci, tím se ztrácí "tempo", tak tady jsem se neskutečně těšila na každý a každý díl, ten zpěv byl prostě fantastickej! S X Factorem na FOXu si budou dělat pěknou konkurenci :).(12.9.2012)

 • drake31
  ****

  Ou Ou Ou ... tak takéto prekvapenie som nečakal. Po všetkých možných druhoch speváckych súťaží prichádza jedna ktorá dokázala vo mne vzbudiť obrovský záujem. V prvej časti bolo prezentovaných veľa skvelých a talentovaných spevákov a pár ich bolo vážne úžasných. A ku mentorom len toľko, že vybrať lepšiu partiu sa asi ani nedalo. Takže z mojej strany zatiaľ výrazná spokojnosť a vážne sa teším na nové diely.(28.4.2011)

 • kingik
  ***

  Americká a tedy nejslavnější verze The Voice je vyšperkovaná, ale podobně jako australská opět tak nějak nechytlavá. V porotě zasedla největší hvězda Christina Aguilera, která je mně nějakým způsobem nesympatická. Možná je to hudba, kterou se prezentuje. Aguilera působí sebevědomě, dme vnady a celkově je lákadlem, ale jak pro koho. Je naprosto jedno, kdo to nakonec vyhrál, protože asi těžko o tom interpretovi uslyšíme v našich končinách. Pár dílů stojí za to vidět, ale i když neuvidíte žádný, v podstatě jste o nic nepřišli. Mimochodem, američané mají svoje soutěže poněkud strojené a pro evropského diváka to představuje profesionálně odvedenou nudu. 60%(9.5.2012)

 • - Soutěž se skládá celkem ze 4 částí. První je výběr účastníku producenty, která není vysílána. Následuje výběr na slepo, souboje a živé show, která následují rozhodnutí. (bagetka007)

 • - Soutěžící Tony Lucca učinkoval v dětství společně s porotkyní Christinou Aguilerou a Britney Spears v pořadu Mickey Mouse Club (od r. 1955), který odstartoval kariéru obou zpěvaček. (Dlee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace