The Voice je reality show s cílem nalézt nový pěvecký talent. Americkou premiéru měla 26. 4. 2011. Vychází z holandské verze této soutěže, nazvané "The Voice of Holland". Soutěžící jsou posuzováni na základě výběru naslepo, kdy jsou k nim posuzovatelé otočeni zády. Porotci jsou Adam Levine, Ce Lo Green, Christina Aguilera a Blake Shelton. (bagetka007)

phoebe.h2

The Voice je originální. Záleží pouze na vašem hlasu, porotci jsou k vám otočeni zády. Každý rok se najdou zajímavý a kvalitní soutěžící, ale to, proč je Voice natolik dobrý, je právě porota. Tahle čtyřka se skvěle doplňuje, jde vidět, že si spolu rozumí a často mezi nimi vznikají vtipné situace. Plusem je i bromance mezi Adamem a Blakem, která umí vykouzlit úsměv na rtech. Třetí řada změnila celkem pravidla a žádný kouč nemá své místo ve finále jisté. Tím lépe, konkurence je pořádně vysoká a vyřazovací díly jsou pak velmi intenzivní a napínavé. Již kvůli čtveřici koučů stojí Voice za sledování, protože ti ze soutěže udělali něco víc, než jen další pěveckou reality show, kterých je mraky. ()

Diego

Né-li vůbec nejlepší složení poroty v těchlech soutěžích, samozřejmě, že je to strojené do účelových emocích jako žiju v autě, jsem lesbicka, kde rodiče brečí většinu show, ale je to zábava a já jim to žeru. Neberme ohled na rozpočet, ale vidět tu změnu oprotí českému hlasu, ve vytváření emocí a v té osobní rovině, se kterou pracujou porotci a moderátor k soutežícím. A né jako Mareš, který do lidí tluče, nekud nedostane tu odpoved, kterou chce. ()

Brygmi

Voice není ani náhodou o hlasu začínajících zpěváků, naopak je to jen propagace jednotlivých porotců. Mám pocit, že vím víc o Adamu Levinovi, než jsem kdy chtěla a že jsem ho rozhodně slyšela zpívat víckrát, než jsem potřebovala. O soutěžících naopak toho moc říci nemůžu. Soutěžních kol je přespříliš, účastníků přespříliš a vítězka třetí série Cassadee Pope je sice sympaticky talentovaná, nicméně si ji pamatuji jako frontmanku Hey Monday, takže asi tak. Popové hvězdy hledat raději jinde (American Idol, britský X Factor) a i zábava ze světa celebrit může mít kvalitnější podobu. ()

kingik

Americká a tedy nejslavnější verze The Voice je vyšperkovaná, ale podobně jako australská opět tak nějak nechytlavá. V porotě zasedla největší hvězda Christina Aguilera, která je mně nějakým způsobem nesympatická. Možná je to hudba, kterou se prezentuje. Aguilera působí sebevědomě, dme vnady a celkově je lákadlem, ale jak pro koho. Je naprosto jedno, kdo to nakonec vyhrál, protože asi těžko o tom interpretovi uslyšíme v našich končinách. Pár dílů stojí za to vidět, ale i když neuvidíte žádný, v podstatě jste o nic nepřišli. Mimochodem, američané mají svoje soutěže poněkud strojené a pro evropského diváka to představuje profesionálně odvedenou nudu. 60% ()

drake31

Ou Ou Ou ... tak takéto prekvapenie som nečakal. Po všetkých možných druhoch speváckych súťaží prichádza jedna ktorá dokázala vo mne vzbudiť obrovský záujem. V prvej časti bolo prezentovaných veľa skvelých a talentovaných spevákov a pár ich bolo vážne úžasných. A ku mentorom len toľko, že vybrať lepšiu partiu sa asi ani nedalo. Takže z mojej strany zatiaľ výrazná spokojnosť a vážne sa teším na nové diely. ()

Galerie (6 728)

• Soutěžící Tony Lucca učinkoval v dětství společně s porotkyní Christinou Aguilerou a Britney Spears v pořadu Mickey Mouse Club (od r. 1955), který odstartoval kariéru obou zpěvaček. (Dlee)
  • Soutěž se skládá celkem ze 4 částí. První je výběr účastníku producenty, která není vysílána. Následuje výběr na slepo, souboje a živé show, která následují rozhodnutí. (bagetka007)