The Voice je originální. Záleží pouze na vašem hlasu, porotci jsou k vám otočeni zády. Každý rok se najdou zajímavý a kvalitní soutěžící, ale to, proč je Voice natolik dobrý, je právě porota. Tahle čtyřka se skvěle doplňuje, jde vidět, že si spolu rozumí a často mezi nimi vznikají vtipné situace. Plusem je i bromance mezi Adamem a Blakem, která umí vykouzlit úsměv na rtech. Třetí řada změnila celkem pravidla a žádný kouč nemá své místo ve finále jisté. Tím lépe, konkurence je pořádně vysoká a vyřazovací díly jsou pak velmi intenzivní a napínavé. Již kvůli čtveřici koučů stojí Voice za sledování, protože ti ze soutěže udělali něco víc, než jen další pěveckou reality show, kterých je mraky.(1.2.2013)

Asi nejlepší formát pěvecké soutěže, který jsem zatím viděla. Nejzajímavější byly první díly s "blind auditions", za velké plus považuji, že soutěžící byli už předvybraní a skoro ve všech případech šlo o zajímavé lidi, kteří zpívat opravdu uměli. Takže žádná otravná a trapná looserovská vystoupení. Soutěžící vypadávají až drasticky rychle, takže svého oblíbence si moc neužijete, na druhou stranu to má zase spád. Pochválit musím i za výběr písní, které se občas objeví i ve velmi netradičním a zajímavém pojetí. Výborně vybraní jsou i porotci, ale trochu překvapivě se mi jako nejslabší článek zdá Christina Aguilera. Zato Blake mi přijde do soutěže zainteresován nejvíc, ani bych do něj neřekla, že to bude tak prožívat :) Už se těším na další řadu.(16.6.2011)

The Voice! Tak tohle se prostě povedlo, skvělý originální formát na NBC, který oprášil všechny ty nudné pěvecké soutěže a postavil pravidla netradičně, kde rozhoduje opravdu jen zpěv. Tak jako Američani prožívají volby, tak jsou hysteričtí a emociální i všude jinde a to dělá z téhle americké verze tu nejlepší. Všichni z poroty jsou charismatičtí a ačkoliv Aguileru nemám v lásce, nějakým způsobem si mě tady docela získala. Adam ten to opravdu někdy hezky prožívá :D /..a vůbec v téhle soutěži se zpěváci neprotloukají sami, ale je skvělé, jak jim vedoucí týmu osobně pomáhají - chtějí přece vyhrát ne :P?!/. A miláčkem je samozřejmě Cee Loo s jeho úžasným mazlíčkem =D. Minulý ročník byly opravdu neskutečné pěvecké výkony až z toho mrazilo.. A tak jak většinou u obdobných soutěží, čím blíže ke konci, tím se ztrácí "tempo", tak tady jsem se neskutečně těšila na každý a každý díl, ten zpěv byl prostě fantastickej! S X Factorem na FOXu si budou dělat pěknou konkurenci :).(12.9.2012)

Ou Ou Ou ... tak takéto prekvapenie som nečakal. Po všetkých možných druhoch speváckych súťaží prichádza jedna ktorá dokázala vo mne vzbudiť obrovský záujem. V prvej časti bolo prezentovaných veľa skvelých a talentovaných spevákov a pár ich bolo vážne úžasných. A ku mentorom len toľko, že vybrať lepšiu partiu sa asi ani nedalo. Takže z mojej strany zatiaľ výrazná spokojnosť a vážne sa teším na nové diely.(28.4.2011)

Americká a tedy nejslavnější verze The Voice je vyšperkovaná, ale podobně jako australská opět tak nějak nechytlavá. V porotě zasedla největší hvězda Christina Aguilera, která je mně nějakým způsobem nesympatická. Možná je to hudba, kterou se prezentuje. Aguilera působí sebevědomě, dme vnady a celkově je lákadlem, ale jak pro koho. Je naprosto jedno, kdo to nakonec vyhrál, protože asi těžko o tom interpretovi uslyšíme v našich končinách. Pár dílů stojí za to vidět, ale i když neuvidíte žádný, v podstatě jste o nic nepřišli. Mimochodem, američané mají svoje soutěže poněkud strojené a pro evropského diváka to představuje profesionálně odvedenou nudu. 60%(9.5.2012)

• - Soutěž se skládá celkem ze 4 částí. První je výběr účastníku producenty, která není vysílána. Následuje výběr na slepo, souboje a živé show, která následují rozhodnutí. (bagetka007)

• - Soutěžící Tony Lucca učinkoval v dětství společně s porotkyní Christinou Aguilerou a Britney Spears v pořadu Mickey Mouse Club (od r. 1955), který odstartoval kariéru obou zpěvaček. (Dlee)