Ou Ou Ou ... tak takéto prekvapenie som nečakal. Po všetkých možných druhoch speváckych súťaží prichádza jedna ktorá dokázala vo mne vzbudiť obrovský záujem. V prvej časti bolo prezentovaných veľa skvelých a talentovaných spevákov a pár ich bolo vážne úžasných. A ku mentorom len toľko, že vybrať lepšiu partiu sa asi ani nedalo. Takže z mojej strany zatiaľ výrazná spokojnosť a vážne sa teším na nové diely.(28.4.2011)

Pěveckých soutěží je ažaž. Bohužel ne všechny jsou kvalitní (většina z nich je dokonce nekoukatelná). The Voice je vyjímkou. Hlavní myšlenka - aby si porotci nemohli vybírat podle vzhledu - je velmi dobrá. To samo o sobě na dobrou reality show nestačí a tak jsou tu 4 porotci (kteří nemohli být vybráni lépe - asi první show v hledání talentů, kde mi ani jeden nevadí), kteří narozdíl od Idolů, X Faktorů a Talentů mají za úkol soutěžící podpořit a poradit jim a ne je jen kritizovat. Další věc, která je na US verzi Voice velmi dobrá je, že to, že má nějaký soutěžící opravdu dobrý hlas ještě neznamená, že se otočí všichni porotci (narozdíl od české vezre, kde stačil průměrný zpěvák) - každý si totiž sestavuje tým podle jeho vlastních představ a to neznamená jen dobrý hlas. Třešničkou na dortu jsou chvíle, kdy mají o nějakého soutěžícího porotci opravdu velký zájem a soutěží o něj slovními přestřelkami (které ale nejsou navzájem urážlivé). Sečteno podtrženo, The Voice si zaslouží, aby jste mu dali alespoň šanci a myslím že dokáže velmi dobře překvapit.(27.9.2012)

Asi nejlepší formát pěvecké soutěže, který jsem zatím viděla. Nejzajímavější byly první díly s "blind auditions", za velké plus považuji, že soutěžící byli už předvybraní a skoro ve všech případech šlo o zajímavé lidi, kteří zpívat opravdu uměli. Takže žádná otravná a trapná looserovská vystoupení. Soutěžící vypadávají až drasticky rychle, takže svého oblíbence si moc neužijete, na druhou stranu to má zase spád. Pochválit musím i za výběr písní, které se občas objeví i ve velmi netradičním a zajímavém pojetí. Výborně vybraní jsou i porotci, ale trochu překvapivě se mi jako nejslabší článek zdá Christina Aguilera. Zato Blake mi přijde do soutěže zainteresován nejvíc, ani bych do něj neřekla, že to bude tak prožívat :) Už se těším na další řadu.(16.6.2011)

Né-li vůbec nejlepší složení poroty v těchlech soutěžích, samozřejmě, že je to strojené do účelových emocích jako žiju v autě, jsem lesbicka, kde rodiče brečí většinu show, ale je to zábava a já jim to žeru. Neberme ohled na rozpočet, ale vidět tu změnu oprotí českému hlasu, ve vytváření emocí a v té osobní rovině, se kterou pracujou porotci a moderátor k soutežícím. A né jako Mareš, který do lidí tluče, nekud nedostane tu odpoved, kterou chce.(12.7.2012)

Kladem této pěvecké soutěže je čtveřice porotců. Především dvojice Adam Levine a Blake Shelton je hodně zajímavá. Jejich slovní přestřelky a vzájemná chemie jsou to, co mě přijde jako nejlepší na této soutěži. Ve čtvrté sezoně nahradila Ce Lo Greena a Christinu Aguileru dvojice Shakira a Usher. To byla sezona, která mě bavila nejvíc a ze které jsem viděl větší část. V páté se vrátila komplet stará čtveřice a to byla asi chyba. Úroveň šla dolu a tvůrci to snad pohopili, když se pro šestou sérii vrátili Shakira a Usher. Co se týká pěvecké stránky ...tak to je průměr. Popravdě, to mě na této soutěži zajímá asi nejméně.(27.2.2014)

• - Soutěžící Tony Lucca učinkoval v dětství společně s porotkyní Christinou Aguilerou a Britney Spears v pořadu Mickey Mouse Club (od r. 1955), který odstartoval kariéru obou zpěvaček. (Dlee)

• - Soutěž se skládá celkem ze 4 částí. První je výběr účastníku producenty, která není vysílána. Následuje výběr na slepo, souboje a živé show, která následují rozhodnutí. (bagetka007)