Kladem této pěvecké soutěže je čtveřice porotců. Především dvojice Adam Levine a Blake Shelton je hodně zajímavá. Jejich slovní přestřelky a vzájemná chemie jsou to, co mě přijde jako nejlepší na této soutěži. Ve čtvrté sezoně nahradila Ce Lo Greena a Christinu Aguileru dvojice Shakira a Usher. To byla sezona, která mě bavila nejvíc a ze které jsem viděl větší část. V páté se vrátila komplet stará čtveřice a to byla asi chyba. Úroveň šla dolu a tvůrci to snad pohopili, když se pro šestou sérii vrátili Shakira a Usher. Co se týká pěvecké stránky ...tak to je průměr. Popravdě, to mě na této soutěži zajímá asi nejméně.(27.2.2014)

• Brygmi

Voice není ani náhodou o hlasu začínajících zpěváků, naopak je to jen propagace jednotlivých porotců. Mám pocit, že vím víc o Adamu Levinovi, než jsem kdy chtěla a že jsem ho rozhodně slyšela zpívat víckrát, než jsem potřebovala. O soutěžících naopak toho moc říci nemůžu. Soutěžních kol je přespříliš, účastníků přespříliš a vítězka třetí série Cassadee Pope je sice sympaticky talentovaná, nicméně si ji pamatuji jako frontmanku Hey Monday, takže asi tak. Popové hvězdy hledat raději jinde (American Idol, britský X Factor) a i zábava ze světa celebrit může mít kvalitnější podobu.(8.3.2013)

Pěveckých soutěží je ažaž. Bohužel ne všechny jsou kvalitní (většina z nich je dokonce nekoukatelná). The Voice je vyjímkou. Hlavní myšlenka - aby si porotci nemohli vybírat podle vzhledu - je velmi dobrá. To samo o sobě na dobrou reality show nestačí a tak jsou tu 4 porotci (kteří nemohli být vybráni lépe - asi první show v hledání talentů, kde mi ani jeden nevadí), kteří narozdíl od Idolů, X Faktorů a Talentů mají za úkol soutěžící podpořit a poradit jim a ne je jen kritizovat. Další věc, která je na US verzi Voice velmi dobrá je, že to, že má nějaký soutěžící opravdu dobrý hlas ještě neznamená, že se otočí všichni porotci (narozdíl od české vezre, kde stačil průměrný zpěvák) - každý si totiž sestavuje tým podle jeho vlastních představ a to neznamená jen dobrý hlas. Třešničkou na dortu jsou chvíle, kdy mají o nějakého soutěžícího porotci opravdu velký zájem a soutěží o něj slovními přestřelkami (které ale nejsou navzájem urážlivé). Sečteno podtrženo, The Voice si zaslouží, aby jste mu dali alespoň šanci a myslím že dokáže velmi dobře překvapit.(27.9.2012)

• phoebe.h2

The Voice je originální. Záleží pouze na vašem hlasu, porotci jsou k vám otočeni zády. Každý rok se najdou zajímavý a kvalitní soutěžící, ale to, proč je Voice natolik dobrý, je právě porota. Tahle čtyřka se skvěle doplňuje, jde vidět, že si spolu rozumí a často mezi nimi vznikají vtipné situace. Plusem je i bromance mezi Adamem a Blakem, která umí vykouzlit úsměv na rtech. Třetí řada změnila celkem pravidla a žádný kouč nemá své místo ve finále jisté. Tím lépe, konkurence je pořádně vysoká a vyřazovací díly jsou pak velmi intenzivní a napínavé. Již kvůli čtveřici koučů stojí Voice za sledování, protože ti ze soutěže udělali něco víc, než jen další pěveckou reality show, kterých je mraky.(1.2.2013)

Né-li vůbec nejlepší složení poroty v těchlech soutěžích, samozřejmě, že je to strojené do účelových emocích jako žiju v autě, jsem lesbicka, kde rodiče brečí většinu show, ale je to zábava a já jim to žeru. Neberme ohled na rozpočet, ale vidět tu změnu oprotí českému hlasu, ve vytváření emocí a v té osobní rovině, se kterou pracujou porotci a moderátor k soutežícím. A né jako Mareš, který do lidí tluče, nekud nedostane tu odpoved, kterou chce.(12.7.2012)

• - Soutěžící Tony Lucca učinkoval v dětství společně s porotkyní Christinou Aguilerou a Britney Spears v pořadu Mickey Mouse Club (od r. 1955), který odstartoval kariéru obou zpěvaček. (Dlee)

• - Soutěž se skládá celkem ze 4 částí. První je výběr účastníku producenty, která není vysílána. Následuje výběr na slepo, souboje a živé show, která následují rozhodnutí. (bagetka007)