• Diego
  ****

  Né-li vůbec nejlepší složení poroty v těchlech soutěžích, samozřejmě, že je to strojené do účelových emocích jako žiju v autě, jsem lesbicka, kde rodiče brečí většinu show, ale je to zábava a já jim to žeru. Neberme ohled na rozpočet, ale vidět tu změnu oprotí českému hlasu, ve vytváření emocí a v té osobní rovině, se kterou pracujou porotci a moderátor k soutežícím. A né jako Mareš, který do lidí tluče, nekud nedostane tu odpoved, kterou chce.(12.7.2012)

 • maty39
  ***

  Kladem této pěvecké soutěže je čtveřice porotců. Především dvojice Adam Levine a Blake Shelton je hodně zajímavá. Jejich slovní přestřelky a vzájemná chemie jsou to, co mě přijde jako nejlepší na této soutěži. Ve čtvrté sezoně nahradila Ce Lo Greena a Christinu Aguileru dvojice Shakira a Usher. To byla sezona, která mě bavila nejvíc a ze které jsem viděl větší část. V páté se vrátila komplet stará čtveřice a to byla asi chyba. Úroveň šla dolu a tvůrci to snad pohopili, když se pro šestou sérii vrátili Shakira a Usher. Co se týká pěvecké stránky ...tak to je průměr. Popravdě, to mě na této soutěži zajímá asi nejméně.(27.2.2014)

 • phoebe.h2
  *****

  The Voice je originální. Záleží pouze na vašem hlasu, porotci jsou k vám otočeni zády. Každý rok se najdou zajímavý a kvalitní soutěžící, ale to, proč je Voice natolik dobrý, je právě porota. Tahle čtyřka se skvěle doplňuje, jde vidět, že si spolu rozumí a často mezi nimi vznikají vtipné situace. Plusem je i bromance mezi Adamem a Blakem, která umí vykouzlit úsměv na rtech. Třetí řada změnila celkem pravidla a žádný kouč nemá své místo ve finále jisté. Tím lépe, konkurence je pořádně vysoká a vyřazovací díly jsou pak velmi intenzivní a napínavé. Již kvůli čtveřici koučů stojí Voice za sledování, protože ti ze soutěže udělali něco víc, než jen další pěveckou reality show, kterých je mraky.(1.2.2013)

 • kingik
  ***

  Americká a tedy nejslavnější verze The Voice je vyšperkovaná, ale podobně jako australská opět tak nějak nechytlavá. V porotě zasedla největší hvězda Christina Aguilera, která je mně nějakým způsobem nesympatická. Možná je to hudba, kterou se prezentuje. Aguilera působí sebevědomě, dme vnady a celkově je lákadlem, ale jak pro koho. Je naprosto jedno, kdo to nakonec vyhrál, protože asi těžko o tom interpretovi uslyšíme v našich končinách. Pár dílů stojí za to vidět, ale i když neuvidíte žádný, v podstatě jste o nic nepřišli. Mimochodem, američané mají svoje soutěže poněkud strojené a pro evropského diváka to představuje profesionálně odvedenou nudu. 60%(9.5.2012)

 • Carthorias
  ****

  Svéží hudební reality show, podobná superstar a přece tak odlišná. Největším tahákem je obsazení všech čtyř koučů, kteří, narozdíl od X factoru nebo idolu, jsou aktuálně velkými hvězdami showbusinessu (V době soutěže měli všichni čtyři nahrávku v top 20 americké hitparády) a neustálé hašteření mezi nimi tvoří základ té show. Struktura show je taky dokonalá, od blind auditions (ten hlavní gimmick s otáčením křesel), přes battle rounds (asi vůbec nejlepší část soutěže, kdy proti sobě zpívají 2 soutěžící v boxerském ringu) až po finálních pár kol, kde už je formát podobný superstar. Třetím bodem dokazujícím nadřazenost nad superstar je fakt, že se v soutěži bez výjimky nevyskytne špatný zpěvák, tím pádem se eliminují trapáci prvních kol talentových soutěží a stopáž není naplněná podobnými individui jako tahle aberace: http://www.youtube.com/watch?v=oOzinUQvjCU Nicméně velmi se bojím české adaptace, vzhledem k tomu, že výběr poroty dostal na starosti nejspíš nějaký pomatenec.(12.2.2012)

 • - Soutěž se skládá celkem ze 4 částí. První je výběr účastníku producenty, která není vysílána. Následuje výběr na slepo, souboje a živé show, která následují rozhodnutí. (bagetka007)

 • - Soutěžící Tony Lucca učinkoval v dětství společně s porotkyní Christinou Aguilerou a Britney Spears v pořadu Mickey Mouse Club (od r. 1955), který odstartoval kariéru obou zpěvaček. (Dlee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace