Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Fiona McKay (Alberta Watson) se po letech strávených v Evropě vrací zpátky do Kanady, na malý ostrov v Novém Skotsku, kde prožila dětství. Bere s sebou i svou dospívající dceru Claire (Julia Brendler) v naději, že změna prostředí jí pomůže překonat trauma ze ztráty blízkého přítele. Dívka se ocitá ve společnosti staré výstřední spisovatelky Celie (Lynn Redgrave) a jejího nedokončeného románu o dívce Silly (Kirsten Dunst), kterou postihl podobný osud jako Claire. Moc Celiina příběhu, odkrývajícího tajemnou minulost ostrova, má na Claire téměř zázračný účinek, postupně z ní odejímá veškerou bolest a trápení a dává jí novou sílu do života. (muskcz)

(více)

Recenze (3)

wege 

všechny recenze uživatele

Kirsten má dvě polohy, buď je to herecky skvělé nebo na hovno. Tady platí ta první možnost, navíc umí krásně kouřit … dýmku. Celý ten film je takový pěkně příjemný, zároveň ale o ničem, čitelný a dost často mu chybí jakákoliv atmosféra. ()

rivah 

všechny recenze uživatele

Příjemný a trochu mysteriózní melodram s dějem spjatým s chmurnou a podivnou náladou a přímořskou přírodou.(max.50%) ()

Reklama

Sarkastic 

všechny recenze uživatele

Bezprostřední Kirsten kouřící dýmku, to chceš! Ne, na tento poněkud raritní snímek se určitě nestojí za to podívat jen kvůli těmto scénám, i když je fakt, že z hereckého hlediska Deeply stojí právě na zmiňované herečce, která je ve své roli dost jistá a přesvědčivá. Především je to však docela poutavá dvojpohádka v dramatickém balení, jejíž 2 příběhy jsou dobře provázané a nerušivě se mezi nimi přechází. A silných scén vyvolávajících odpovídající divákovy emoce tu taky není málo. Navíc příjemné mysteriózno, přestože nejde o nic thrillerového. A konec není zbytečně moc doslovný (resp. záběry kamery nahradí případná nadbytečná slova). Za mě to budou slušné 4*. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama