Reklama

Reklama

P!nk - Fuckin' Perfect

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2011, 4 min

Recenze (25)

ivishka 

všechny recenze uživatele

Malá holka, která si zažila odstrkování a šikanu ostatních bude vždy jiná a nepochopena okolím i když si to nepřeje. Takové zážitky jsem měla podobné, a je docela chytré o tom něco sepsat a udělat tak vlastně prostřednictvím skvělé hudby trochu echo společnosti o tomto problému. Pink je a bude skvělou hudebnicí. ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Hudební klipy s tématikou outsiderů, trpících tím, čím jsou a čím nikdy nedokáží být, odstrčeni, nepochopeni, vysmíváni okolím a odsouzeni k věčnému mučení v poutech hlučné a nelítostné reality, mě vždycky zajímaly. Kolik z nás se v nich dokáže poznat? Ve Fu*kin Perfect na mě nejvíce zapůsobila scéna ve vaně, která se nachází v té drsnější verzi. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Pokud má videoklip náznak filmařské práce jako takové,zobrazuje nějaký příběh a není jen střihem na kapelu,zpěváka či zpěvačku....vůbec mi jeho zařazení zde nevadí.Klip je na dobré téma,které je sice ohrané jako deska od Beatles,ale funguje skoro vždycky,jako bonus si přičtěte dobrou píseň od sympaťačky Pink a jsme na 70%. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

// Distribútor: LaFace Records // Klip a pesnička dobrá tvrdá, ale musím súhlasiť s ostatnými, že toto tu nemá čo hľadať. ()

Reklama

Reklama