Nedůvěra (TV film)

Paul McCulloch

Kostýmy:

Karen Munnis
  • Sawk

Klasický tv film, jednoduchý, levný, ale i přesto koukatelný. Hromadné procentuální hodnocení (44%) sedí. Přiznám však, že dnes jsem na hodnocení přeci jen mírně přilepšil. {45%}(3.11.2014)

• giovanni3

No už se to stává klasikou Kanadský film na Barrandově a opět nic moc... Příběh vcelku otřepaný (na stranu druhou pointa s společníkem Billem byla vcelku dobře ukryta muž co nemá ženu+zná dlouho Sandru atd.. to i diváka strhlo k závěru na který přišel každý, jenže to tak úplně nebylo což je klad). Herecké výkony se nedají očekávat nijak úžasné. Závěrečná séna (+ pár dalších) pobavila.. pachatel se udá sám do mobilu, který leží na posteli a policie je u něj do pár minut.. vůbec ta policie byla všude za pár minut mi až přišlo, že ten dům byl vedle policejní stanice. :) Dávám 2z5 za ten obrat v závěru(23.5.2011)

• Terezinka198

Ach bože, zase zajímavá upoutávka v TV, já neměla nic na práci a zase si nechala málem sežrat mozek zaživa. Hrůza a děs!(29.5.2016)

• Mr. Movie

Nečekal jsem od toho nic a povedlo se. Nic co by stálo za povšimnutí. Krimi to asi bylo, drama to bylo dokoukat a mysteriózní to bylo celý. Takže to sedlo a můžeme na to zapomenout. Kdo neviděl, ať ušetří čas.(23.5.2011)

Taková normální detektivka s předvídatelným koncem o manželce, která si najme soukromé očko, aby odhalila pdajnou nevěru svého manžela. Nic mysteriozního jsem tam sice neshledala, ale už jsem viděla větší blbiny, navíc šlo o kanadský televizní film, kterých člověk normálně moc nevidí, takže přimhouřím oko a zaokrouhlím na tři hvězdy.(22.5.2011)