Striptérky vs. Vlkodlaci

Strippers vs. Werewolves

Komedie / Horor

Velká Británie, 2012, 93 min

• AlistairMir

Striptérky mám rád, vlkodlaky miluju a tento film skoro až nesnáším. Vlkodlaci mají skvělej look - něco mezi zmutovanou krysou a křečkem. Striptérky se snaží být drsné až to bolí a zachraňují to tím, že ukazují co jim příroda a silikon nadělily. Vtipné scénky Vám mohu hned vyjmenovat, ani to nebude moc dlouho trvat - žádné nejsou. Brutalita je na úrovni gumových končetin s trochou kečupu a cca dvou kil vinných klobás. Postřehy ze snímku - Zjistil jsem, že vlkodlak s papírovým pytlem na hlavě, vypadá děsivěji než bez něj. Boxovací pytel se dá udělat z mrtvého vlkodlaka, zabaleného v koberci. Ve filmu hrál dvojník Pavla Lišky. Když máte chuť na sendvič a dojde Vám salám nepropadejte panice, dá se nahradit lidskou rukou.(4.10.2015)

• Ironfood

Nebyla to až taková kravina, jak jsem čekal, ale ale nejsem si jistý, jestli to u tohohle typu filmu není spíš na škodu. Každopádně humoru je tu celkem poskrovnu, hodně nepodařená mi přišla postava lovce upírů, který měl být vtipný tím, jak se snaží být cool, ale místo toho byl trapný tím, jak se snažil být vtipný. Čekal jsem také trochu více akčních scén, zejména závěr filmu mě v tomto směru celkem zklamal.(11.1.2020)

Co čekat od názvu Strippers vs. Werewolves a označení Komedie / Horor to je přeci jasný komedii říznutou malou špetkou hororu a tím právě S vs W je.Solidní film,kerý má za ůkol polahodit oka a rozesmát diváka.U mě se mu povedlo obojí,proto vůbec nechápu zdejší hodnocení a myslim že to hodnotily i ti co neviděli.Žádný průser,ale dobrá komedie. 56%(20.1.2013)

Od snímku s názvem Striptérky vs. vlkodlaci nemůže divák očekávat hlubokomyslnosti na způsob W. Shakespeara, ale pořádnou řezbu. Ta sice nastane, jenomže v mnohem menším měřítku, než jsem předpokládala. Absurdní spojení dvou pokleslých žánrů (softporna a laciných hororů) nedokázalo dostát svému šílenému názvu a zásobit diváka přívalem crazy humoru. Vtipy tam jsou, ale jejich výskyt je řídký. Na druhou stranu, film s takovým názvem nevyvolává předem představy zajímavé filmařské techniky a ta tam přitom, kupodivu, je. _____ Vlkodlaci připomínající spíš přerostlé krysy a lepé i méně lepé spoře oděné děvy spolu bojují na funkčně děleném plátně a s pomocí kreslených vsuvek. Takže: vlkodlaci k smíchu, striptérky obstojně hezké (mou favoritkou je ghotička), děj průměrný a obrazová stránka nadprůměrná. /17. 2. 15./(17.2.2015)

• hladass

Čekal jsem něco ve stylu Zombie Strippers a víc nic jsem ani nechtěl, jen se párkrát zasmát a podívat se na nahé striptérky, jak se mění ve vlkodlaky... Očividně jsem chtěl moc... Strippers vs. Werewolves je naprosto nudná kokotina, se zcela amatérskými herci (což by až tak nevadilo), debiním scénářem, směšnými triky a hlavně bez jakéhokoliv nápadu... Film nefunguje ani jako horor, ani jako komedie, prostě nezvládnutý kus ve všech směrech... Už nikdy víc...(11.5.2012)