poster

Striptérky vs. Vlkodlaci

 • Velká Británie

  Strippers vs. Werewolves

Komedie / Horor

Velká Británie, 2012, 93 min

 • Prochy38
  ***

  Je to hrozně pitomé, laciné spíše ne, ale neskutečně vtipné. A ty 3* si klíďo obhájím. Tady v tomto "filmu" je jasně vidět rozdíl mezi britskou a americkou stránkou věci. Já se opravdu skoro hodinu a půl bavil. Jasně, ne kvalitou filmu, ale určitě ne tím, že by to bylo ubohý. Britský humor tady hraje prim a v tom je to pecka. A nejvíc si to zaslouží body za to, že si to hlavně na nic nehraje. Za to dík. Holky pěkný, masky vtipný. Za mě palec nahoru v rámci žánru rozhodně nadprůměr. A ten lovec upírů?? :D :D perfektní!(28.1.2019)

 • FMJ
  ***

  Co čekat od názvu Strippers vs. Werewolves a označení Komedie / Horor to je přeci jasný komedii říznutou malou špetkou hororu a tím právě S vs W je.Solidní film,kerý má za ůkol polahodit oka a rozesmát diváka.U mě se mu povedlo obojí,proto vůbec nechápu zdejší hodnocení a myslim že to hodnotily i ti co neviděli.Žádný průser,ale dobrá komedie. 56%(20.1.2013)

 • hladass
  odpad!

  Čekal jsem něco ve stylu Zombie Strippers a víc nic jsem ani nechtěl, jen se párkrát zasmát a podívat se na nahé striptérky, jak se mění ve vlkodlaky... Očividně jsem chtěl moc... Strippers vs. Werewolves je naprosto nudná kokotina, se zcela amatérskými herci (což by až tak nevadilo), debiním scénářem, směšnými triky a hlavně bez jakéhokoliv nápadu... Film nefunguje ani jako horor, ani jako komedie, prostě nezvládnutý kus ve všech směrech... Už nikdy víc...(11.5.2012)

 • Campbell
  odpad!

  Naprosto extrémní znásilnění žánru vlkodlačin a úplně vymletá kravina na kterou jsem málem doplatil. Jak s tímhle mohly tvůrci vyrukovat. Ok beru že nebyly asi moc brachy a tak si tvůrci nemohly dovolit moc masky ale takovýhle trapný maškarády jsem ještě neviděl navíc vlkodlaci jako gang? Ježiš. Proč se tu angažoval Englund a další poměrně známý herci, ani špetka humoru tu nefunguje a celý film jsem trpěl. Odpady nedávám často ale tenhle film si ho zaslouží.(17.12.2012)

 • George Stobbart
  ***

  Pohodové, odľahčené light-horror béčko so sporo odetými, vyvinutými striptérkami, ktoré poteší hlavne pánskych divákov. Už z názvu a coverov je jasné o čo pôjde a prečo sa tomu môžu intelektuáli a mudrlanti v kľude vyhnúť, bez toho aby sa tu potom sťažovali a vysýpali odpad. Dej sa odvíja od toho, že striptérky sa dostanú do potyčky s miestnou partiou vlkolakov, po tom ako jedného z nich náhodou zabijú, no žiadny strašidelný horor samozrejme čakať netreba. Ja som sa ale vcelku bavil, striptérky to ťahali dobre, vizuál bol štýlový, hudba veľmi chytľavá a príjemná bola aj menšia úloha Roberta Englunda.(29.5.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace