Children of the Corn: Genesis

Ermanno Di Febo-Orsini

Kostýmy:

Cherlyn Lanning
  • Hunter2222

Film je časťou série: Children of the Corn (1984) [60%], Children of the Corn II: The Final Sacrifice (1993) [60%], Children of the Corn III: Urban Harvest (1995) [60%], Children of the Corn: The Gathering (1996) [70%], Children of the Corn V: Fields of Terror (1998) [40%], Children of the Corn 666: Isaac's Return (1999) [30%], Children of the Corn: Revelation (2001) [50%], Children of the Corn (2009) [50%], Children of the Corn: Genesis (2011).(14.6.2011)

• ricci.s

Úplne zbytočné pokračovanie už aj tak dosť spackanej série. Mladému páriku (ona je tehotná) sa pokazí auto, nájdu dom, v ktorom žije starý farár so ženou (ktorý mi ináč pripadal akoby bol na práškoch), no a pod zámkom držia svojho syna, do ktorého je prevtelený démon, takže má schopnosti telekinézy a chce získať jej nenarodené dieťa. ČO TO MALO SPOLOČNÉ S KUKURIČNÝMI DEŤMI??? Možno akurát to, že sa približne v polovici filmu spomenul Gatlin. Je to neskutočne uťahaný, nudný a nezaujímavý horor, v ktorom sa dokopy neudeje nič. Žiadne gore, žiadna atmosféra, žiadne naháňačky v kukuričnom poli, a ešte k tomu nulový príbeh. Neodporúčam (1 len za to, že mi to úplne nepokazilo večer). A keďže som už aj pri Hellraiserovi napísal poradie obľúbenosti, tak pre zaujímavosť, tuto by to bolo 1, 3, 8 (remake), 4, 2, 7, 5, 9, 6.(4.9.2011)

Nebylo to zas až tak hrozné...Např. ten chlápek co jim otevřel a nechtěl je nechat zavolat, ten pěkně podivně nesympatický. Zato ta jeho žena, Helen/Oksana , tu svou předváděčku s vykasanýma šatama mohla dotáhnout do konce, škoda :) Jinak tam bylo jen pár dobrých scén jako policajt na projížďce po oběžné dráze s hladkým závěrečným přistáním :) Celkově blbost, ale tri hvězdy ji dám.(24.2.2012)

• Morholt

Billy Drago a "Ukrajinka" z Banský Bystrice drží v garáži dítě, který je tak trochu posedlý. Shodou okolností nedaleko ztroskotá pár, kterej místo aby vzal zavděk dočasným azylem, začne se všímat věcí, do kterejch mu nic není. A taky tam okolo roste kukuřice. Kukuřičnými dětmi jsem takřka nedotčenej, ale co jsem se tak dočetl, tohle s nimi nemá stejně skoro nic společnýho, takže to hodnotim jen jako nenapínavej, nestrašidelnej a místy dobře zahranej céčkovej horor. 10%(16.12.2013)

• Campbell

Co má tohle společného s kvalitním slasherem Kukuřičné děti? Tady je jedno děcko uplně na konci a to navíc pomalu nikoho nezabije. Od dob co má tuhle sérii v pařátech společnost Dimension jde celá série solidně do hajzlu. Jsou to kukuřičné děti a Dimension je cpe mimo hlavní město Gatlin(dobře 3 díl byl taky mimo Gatlin ale aspoň dokázal diváka udržet), pak dělá celou sérii žalostně nekrvavou a nudnou.Proč takhle mrví sérii? Já bych raději viděl blbej slasher kde vraždí děti. Jak se k tomuhle Drago upsal nechápu. Aspoň že Nedeljáková předvede tělo. Kecám jen osahává chlapa. Nicméně musím dát 2* a to jen proto že to není nejhorší díl.(25.12.2012)