Kinobazar (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2004, 50 min

• rakovnik

Přijde mi, že tento pořad dnes patří již do bazaru. Respektive TV Prima vytáhla z bazaru Zdeňka Izera s pořadem, který již bohužel ztratil ty správné grády, jaké Izer předváděl na počátku své kariéry. Vtip a humor se vytratil a přišla spíše trapnost a nejapnost. Jak už to bývá, nápady prostě někdy musí dojít. Zdeňka Izera mám sice rád, ale tento pořad není v mém hledáčku a v programu jej přehlížím.(29.7.2015)

Druhý počin, s ktorým prišiel Zdeněk Izer na Prime bol Kinobazar. Oproti jeho predchodcovi, Telebazaru, sa líšil len jemne pozmenenou scénou, a tým, že výplňou medzi scénkami sa tentokrát stali ukážky z českých filmov. Prišlo mi to zbytočné, a reklamy sa ako výplň k Izerovi hodili viac. Aj keď teda by som bol najradšej iba za tie scénky.. Z Kinobazaru pochádzajú napr. tieto scénky: Maňďák (pre mnohých absolútny vrchol vrámci Zdeňkovej kariéry na Prime), Hokejový brankár, ZOO... V Kinobazare sa tiež k Izerovi pripojil aj Petr Freund, ktorý so Zdeňkom spolupracoval aj v ďalších jeho primáckych programoch.(1.11.2015)

• L_O_U_S

Izerův humor postupem času upadal a upadal. (978.)(24.8.2014)

TV-pořad (Talk show). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 55% (3*) |(24.10.2013)

Zábavní pořad Zdeněka Izera, který se zaměřuje na filmy. Už to není jak dřív...(3.8.2015)