Zdeněk Izer je opět tady – a ve skvělé formě! V jeho pořadu Kinobazar na vás čeká plno ukázek z pokladnice zlatého českého filmového fondu, zajímavých hostů a třeskutě humorných scének. (TV Prima)

rakovnik

Přijde mi, že tento pořad dnes patří již do bazaru. Respektive TV Prima vytáhla z bazaru Zdeňka Izera s pořadem, který již bohužel ztratil ty správné grády, jaké Izer předváděl na počátku své kariéry. Vtip a humor se vytratil a přišla spíše trapnost a nejapnost. Jak už to bývá, nápady prostě někdy musí dojít. Zdeňka Izera mám sice rád, ale tento pořad není v mém hledáčku a v programu jej přehlížím. ()

Baroque

všeobecne, izer ma baví, hoci má kadejaké šovinistické poznámky, ktoré sú pri jeho "iq" skôr dosť zhadzujúce tých, ktorých je priaznivcom. no vie vždy vystihnúť a extrémne parodizovať reálne situácie, osoby a osobnosti s bravúrnosťou psychológa davu. ku kávičke jeho max. desaťminútové skeče vôbec neurazia. je to skrátka šašo a to mu ide najlepšie. namontovať otrepané vtipy do scénok takým spôsobom vie naozaj málokto. po určitej dobe síce môže omrzieť, ale človek sa k nemu vráti vždy rád. je to jednoducho talent. to sa mu nedá odoprieť. je to skrátka on. hoci si s vkusom niekedy fakt ani netyká. a to je pre ľudových zabávačov charakteristické. ()

Crash master

Druhý počin, s ktorým prišiel Zdeněk Izer na Prime bol Kinobazar. Oproti jeho predchodcovi, Telebazaru, sa líšil len jemne pozmenenou scénou, a tým, že výplňou medzi scénkami sa tentokrát stali ukážky z českých filmov. Prišlo mi to zbytočné, a reklamy sa ako výplň k Izerovi hodili viac. Aj keď teda by som bol najradšej iba za tie scénky.. Z Kinobazaru pochádzajú napr. tieto scénky: Maňďák (pre mnohých absolútny vrchol vrámci Zdeňkovej kariéry na Prime), Hokejový brankár, ZOO... V Kinobazare sa tiež k Izerovi pripojil aj Petr Freund, ktorý so Zdeňkom spolupracoval aj v ďalších jeho primáckych programoch. ()