• mira007
  *

  Pozdní Izerův tv pořad, který kombinoval talkshow, hrané scénky alá televarieté a skrytou kameru s erotickým podtextem. První dvě byly originál české v Izerově režii, ikdyž už to bylo v době, kdy byl s humorem za zenitem a skrytá rádoby erotikou načichlá skrytá kamera byla nějaká převzatá věc ze zahraničí a musím říct, že v drtivé většině těžce nezábavná a hlavně působící nahraně.(11.10.2018)

 • Crash master
  ***

  Tretí bazar, s ktorým prišiel Zdeněk Izer na obrazovky Primy bol Pípšoubazar. Opäť sa jedná o to isté, to znamená dve scénky s hosťami, následne krátky rozhovor, medzi to nejaké pravidelné rubriky a samozrejme videovsuvky ako výplň. Tentokrát to bola skrytá kamera s poväčšinou erotickými témami. Neviem, odkiaľ tieto materiály Prima zobrala, každopádne tým zbytočne naťahovala program, a radšej by som bol za nejaký ten skeč priamo od Zdeňka.. Z Pípšoubazaru pochádzajú napr. tieto scénky: Moderátor v rádiu (Izer predbehol dobu, kde moderoval v hudobnej stanici pre seniorov, dnes sa to dotiahlo do dokonalosti, a stala sa z toho až televízia), Skoky na lyžiach, Automat...(1.11.2015)

 • Kothy
  ***

  Další Izerův pokus. Tentokrát s trochu lechtivou tématikou. Ale už to není ono...(23.2.2013)

 • Filipus Muff
  odpad!

  Nemám rád vulgární komentáře, ale tohle je fakt největší kundovina ze všech kundovin. 50% každé epizody tvoří skryté kamery, které vyzoomovávaj výstřihy a celý to doprovázej záběry ze studia o velikosti Chapeau Rounge, kde Izér nahazuje jeden zoufalostní vtip za druhym... Strašný muka tenhle pořad...(16.8.2015)

 • ARI50
  *

  Za co proč tak prostě není něco v pohodě a pořád dokola snaha těchhle blbosti,(14.11.2018)