• Kothy
  ***

  Další Izerův pokus. Tentokrát s trochu lechtivou tématikou. Ale už to není ono...(23.2.2013)

 • Crash master
  ***

  Tretí bazar, s ktorým prišiel Zdeněk Izer na obrazovky Primy bol Pípšoubazar. Opäť sa jedná o to isté, to znamená dve scénky s hosťami, následne krátky rozhovor, medzi to nejaké pravidelné rubriky a samozrejme videovsuvky ako výplň. Tentokrát to bola skrytá kamera s poväčšinou erotickými témami. Neviem, odkiaľ tieto materiály Prima zobrala, každopádne tým zbytočne naťahovala program, a radšej by som bol za nejaký ten skeč priamo od Zdeňka.. Z Pípšoubazaru pochádzajú napr. tieto scénky: Moderátor v rádiu (Izer predbehol dobu, kde moderoval v hudobnej stanici pre seniorov, dnes sa to dotiahlo do dokonalosti, a stala sa z toho až televízia), Skoky na lyžiach, Automat...(1.11.2015)

 • Caszidy
  *

  Tady už byla kariéra Zdeňka Izera na značném sestupu, stejně jako jeho tvůrčí invence. Snad se po odmlce opět zmátoří, přeci jen byly časy, kdy byl opravdu vtipný.(31.10.2011)

 • Filipus Muff
  odpad!

  Nemám rád vulgární komentáře, ale tohle je fakt největší kundovina ze všech kundovin. 50% každé epizody tvoří skryté kamery, které vyzoomovávaj výstřihy a celý to doprovázej záběry ze studia o velikosti Chapeau Rounge, kde Izér nahazuje jeden zoufalostní vtip za druhym... Strašný muka tenhle pořad...(16.8.2015)

 • Linda.csfd
  ***

  Mám pro Zdendu slabost ať už je vtipný nebo není. Vždycky se na něj dá alespoň koukat. ;)(18.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace