Summer Eleven

USA, 2010

Cameron Cannon

Velice, velice hezký film... Pro někoho, kdo dokáže soucítit s dětskou duší. V den, kdy jsem jej viděl, jsem z něj příjemný pocit, i když všechno ostatní bylo zlé - a pro navození dobrého pocitu by člověk občas i vraždil ;)(4.5.2011)

Obdivujem, ako tvorcovia z mnohých klišé, ktoré samé o sebe diváka skôr odradia, poskladali fungujúci, pozitívny film. Zdá sa, že občas sú aj klišé na niečo dobré.(19.5.2015)

Tak krásne a citlivo vyrozprávaný príbeh som naozaj nečakala. Človek by ani neveril ako môže byť život 11ročných žubrienok v istých ohľadoch ťažký. Vanessa je očarujúca princezná, ktorá sa snaží preraziť ako detská herečka, drobná Lizzie sa strachuje o svojho bráška, ktorý bojuje v Iraku, Jess sa nevie vyrovnať s novým priateľom jej mami a Peri s mamou a bratom bývajú v aute. Príbeh zachytáva leto pred nástupom na ďalší stupeň školy a pravdaže končí ako takým happy endom. Priala som to dievčatám, fakt hej. Nevinnosť detskej duše ma úplne dostala.(21.11.2011)