poster

Věnováno tmě (studentský film)

Krátkometrážní / Animovaný

Česko, 2010, 7 min

 • ArthasKarfa
  *****

  Creepy když se něco v lidské mysli pokazí a pak vytváří takové nesmyslné a zvrácené představy o světě kolem nás.(1.10.2017)

 • FILMOVKA
  **

  Tady někdo na něčem frčí? :D Nic jiného mě k tomuhle počinu nenapadá. Animační technika zvládnutá dobře .. ale ten děj ..(12.8.2015)

 • lubospoti
  ***

  Pro mě až moc velká hra na intelektuálno.(16.3.2018)

 • tomeek
  *

  Tématicky to jde úplně mimo mě, navíc projekce na rybníku Svět byla tak přebasovaná, že ryby budou mít trauma ještě hodně dlouho.(9.5.2011)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Hm, tak prý ambivalentní snímek transformačních nálad, podobných snům.... Ale hovno, říkám já, část příběhu podle mě vypadá tak jak vypadá jen kvůli naprosto zbytečně "intelektuální" exhibici. To ale ještě neznámená, že se nejedná o zajímavý snímek, jenže je podrážen jak pitomým příběhem, u kterého bez doprovodného textu prostě člověk nepozná, že kašpar je kašpar a ne třeba kolemjdoucí zelinář, navíc technické kvality jsou také dost rozpoluplné, včetně místy dost odbyté kresby. Talent tam je, ale bude třeba ho vybrousit. Jelikož se jedná o prvotinu, dávám i třetí hvězdu. Sledovati možno zde.(30.11.2013)